SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
Zbadaj żelazo skoro jesteś na bombie i skoro masz nisko te parametry może masz jakieś krwawienia wewnętrzne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
TRTforte
Egon33
Zrobiłem dziś kontrolę " oleju " i lipidy ok a morfo jakoś dziwnie bo hematokryt nawet poniżej normy jak i hgb ale to raczej odbija dopiero po metce bo zauważyłem że stąd właśnie osłabienie i brak mocy na treningu tzn niskie hgb która to odpowiada za tlen we krwi . Mam rację ? Żelazo chyba muszę dołożyć ...


Ciężko stwierdzić czy od tego. Ja po upustach mialem/mam nisko htc i HB. W rckik nie wzięli mi ostatnio w grudniu krwii bo HB była 13. Nie odczuwam żadnych efekty typu osłabienie etc. Cardio także normalnie kręcę bez problemów.
Można wiedzieć skąd u Ciebie niskie parametry czerwone?


Wpadło 4 czy 5 tyg z metanabolem miesiąc temu zakończone. Tak reaguje na metkę czyli osłabienie i kiepskie samopoczucie na ciężkich treningach czyli w teorii wszystko by pasowało skoro hemoglobina odpowiada za transport tlenu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
lodzianin1
Zbadaj żelazo skoro jesteś na bombie i skoro masz nisko te parametry może masz jakieś krwawienia wewnętrzne


Miałem dolną granicę hematokrytu odkąd pamiętam i robię badania czyli jakie 2 lata , taka genetyka po prostu bo krwawienia odpadają takie długotrwałe. Skłaniał bym się właśnie ku niskiemu poziomowi żelaza bo inne składniki też idealne nie są kierujące morfo w kierunku lekkiej anemii .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
To ogarnij recke na jakieś żelazo co się długo uwalnia np tardafyreon
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
lodzianin1
To ogarnij recke na jakieś żelazo co się długo uwalnia np tardafyreon


Tardyferon jest dobry brałem kiedyś

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Na logikę biorąc skoro boldenon zagęszcza krew to ma coś wspólnego z żelazem we krwi czy to jest inny mechanizm ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
MalwaCK
Michass90
lodzianin1
colin2000
Wrzuciłem 4 dni temu propionat 100mg z masteroenm 100mg i czuje znów jakbym miał 16 lat


Papuga % ja też lecę i jestem jak na razie mega zadowolony tylko ja biję co dziennie po 100


Też jestem na Propie / Masteronie / i Npp do tego :) i samopoczucie bardzo dobre :)


No i namówiliście...Tyle że poleci 50mg T /50mg M / co dwie i pół doby.
Ehh wy faceci. Zawsze podkuszą ;)

Żeby cie tylko nie zablokowało, żarcik sytuacyjny.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Leciały Wam włosy po izoteku? Nie jeszcze jaką będę mieć dawkę. Jutro badania. Fujara działała na każdej dawce jaką braliście?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Nie leciały, fujara działała w zależności jak samopoczucie a to na izoteku potrafi być różne :) Jednego dnia jesteś szczęśliwy a drugiego masz dość.
Ogólnie sam w sobie izotek na fujarę nie wpływał - wszystko siedziało w głowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
A brałeś orale lub mastera? Trochę się lipidami obawiam, aby mnie nie zdyskwalifikowały do leczenia. Lecę 100 mg provi ed i lipidy były ok- w kwietniu. Co polecasz unikać na Izo w SAA? Operować samymi dawkami teścia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium