SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7430277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22513 Napisanych postów 32960 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403698
snara
F1.08
Słuchajcie - dziś tłusty czwartek... rozpiszcie mi jak mam żreć dziś pączki, jakie dawki, jakie godziny:
4 z marmoladą
3 ciastka
2 z nadzieniem innym niż marmolada

Zależy mi na suchej masie dobrej jakości
(zart


Z marmolada przed treningiem
Ciastka i z budyniem po treningu

Reszta po wieczornym bzykaniu :)

A jak żona chora to wypiszesz mi receptę żebym mógł jej koleżankę bzyknąć? Nie lubię marnować jedzenia, a jej koleżanka to z biustu fajny pączuś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
blase83
snara
F1.08
Słuchajcie - dziś tłusty czwartek... rozpiszcie mi jak mam żreć dziś pączki, jakie dawki, jakie godziny:
4 z marmoladą
3 ciastka
2 z nadzieniem innym niż marmolada

Zależy mi na suchej masie dobrej jakości
(zart


Z marmolada przed treningiem
Ciastka i z budyniem po treningu

Reszta po wieczornym bzykaniu :)

A jak żona chora to wypiszesz mi receptę żebym mógł jej koleżankę bzyknąć? Nie lubię marnować jedzenia, a jej koleżanka to z biustu fajny pączuś.


A jak zona chora i nie daje rade to pytasz czy wierzy w Boga jak powie ze tak to powiedz ze Bog kazal sie dzielic :)

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Snara dobrze , ze jestes tylko szamanem a nie księdzem bo cos czuje , ze po tygudniu by upadł gdybys głosił słowo Boże
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Amg27
Snara dobrze , ze jestes tylko szamanem a nie księdzem bo cos czuje , ze po tygudniu by upadł gdybys głosił słowo Boże

P.S Snara masz cos gh ??? Jakie bijesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16208 Napisanych postów 18126 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196735
blase83
kosta83
Wojmir28
Trochę zalatany dziś jestem, ale nie zgadzam się tutaj z Wami.
Po pierwsze z Korwinem mam tyle wspólnego, że zwykle się z nim zgadzam, nigdy jakoś go szczególnie nie śledziłem, bo to polityk niszowy, co by nie robił i tak niestety, albo stety będzie w tyle. Także nikt nie mówił tutaj o całkowitej anarchizacji.

Otwarte granice to zasługa szengen, a nie UE.

Dotacje nie powodują, że naród się bogaci, że państwo się rozwija. Co by było gdyby np. Bil Gates oddał cały swój majątek biednym? Rozj**aliby by całą kasę, przejedli nie inwestując w nic. To nie jest przypadek, że jeden ma a drugi nie. Ten co ma, ma bo umie to utrzymac, rozmnożyć, a ten co nie ma umie tylko przejadać.
W tym roku już chyba stajemy się płatnikami netto w UE, także ten kredyt który nam udzieliła Unia, zaraz zostanie zwrócony. Pisałem już kiedyś, można było równie dobrze na tej zasadzie wziąć kredyt w banku wybudować autostradę i oddać, wyszłoby taniej i obyłoby się bez wścibskich mord, któe wtykają nochala w nasze sprawy i mówią co mamy robić.






Zmieniony przez - Wojmir28 w dniu 2020-02-20 13:49:23

No to ja już nie rozumiem.
Bogate zachodnie kraje, które to wykupiły wszystko w Polsce i robią z nami co chcą, są przecież płatnikami netto. Czyli im się to opłaca, a nam już nie dziwne... A poza tym płatnikiem netto MOŻE zostaniemy przy następnym siedmioletnim budżecie ale to już będzie oznaczało, że poziom życia się znacząco podniósł. A dotacja i kredyt to dwie różne sprawy. Dajmy na to, że masz jakiś tam zakład produkcyjny. Bierzesz dotację na stworzenie miejsca pracy. Zatrudniasz pracownika, za którego, okej, płacisz zusy i podatki ale dzięki temu on ma pracę i może coś od Ciebie kupi, a Ty przede wszystkim zarabiasz na jego robocie. Wszystkim się opłaca, nawet tym Niemcom bo jak się dorobisz to se kupisz mercedesa...

Czego dokładnie nie rozumiesz? Oni u siebie już nie chcą produkować wszystkiego bo za drogo. Policzyli że lepiej być płatnikiem netto w UE, produkować na wschodzie, słać tam kasę na drogi i place zabaw, niż robić u siebie dużo drożej. A że korporacje mają swoje sposoby na wyprowadzenie pieniędzy z kraju w którym operują, to finalnie takie Niemcy czy Francja nie dokładają do UE jak się niektórym wydaje. To nie są czasy że biznes mógł się podporządkować politykom, teraz w najlepszym przypadku działają razem. Jak Polska zacznie dopłacać do UE to pomyśl ile My mamy korporacji które wyciągną z tego kasę i wróci ona do nas.

Dobre polskie firmy świetnie sobie radzą na zachodzie, ccc, cd projekt, okna, meble itd. Zgodzę się, że zachodnie korporacje na tym zarobią ale w ich interesie jest też żeby zwykli ludzie w Polsce mieli prace, wzbogacili się i kupili ich produkty co akurat dla zwykłych Kowalskich takich jak my jest dobre A dla zwykłego schmita już nie do końca bo mu zakład pracy zamknęli. Polska to duży europejski kraj na granicy wschodniej Uni ze świetną perspektywa wzrostu. Zachód doskonale o tym wie i do końca nie może nas lekceważyć i wycyckać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
blase83
kosta83
Wojmir28
Trochę zalatany dziś jestem, ale nie zgadzam się tutaj z Wami.
Po pierwsze z Korwinem mam tyle wspólnego, że zwykle się z nim zgadzam, nigdy jakoś go szczególnie nie śledziłem, bo to polityk niszowy, co by nie robił i tak niestety, albo stety będzie w tyle. Także nikt nie mówił tutaj o całkowitej anarchizacji.

Otwarte granice to zasługa szengen, a nie UE.

Dotacje nie powodują, że naród się bogaci, że państwo się rozwija. Co by było gdyby np. Bil Gates oddał cały swój majątek biednym? Rozj**aliby by całą kasę, przejedli nie inwestując w nic. To nie jest przypadek, że jeden ma a drugi nie. Ten co ma, ma bo umie to utrzymac, rozmnożyć, a ten co nie ma umie tylko przejadać.
W tym roku już chyba stajemy się płatnikami netto w UE, także ten kredyt który nam udzieliła Unia, zaraz zostanie zwrócony. Pisałem już kiedyś, można było równie dobrze na tej zasadzie wziąć kredyt w banku wybudować autostradę i oddać, wyszłoby taniej i obyłoby się bez wścibskich mord, któe wtykają nochala w nasze sprawy i mówią co mamy robić.






Zmieniony przez - Wojmir28 w dniu 2020-02-20 13:49:23

No to ja już nie rozumiem.
Bogate zachodnie kraje, które to wykupiły wszystko w Polsce i robią z nami co chcą, są przecież płatnikami netto. Czyli im się to opłaca, a nam już nie dziwne... A poza tym płatnikiem netto MOŻE zostaniemy przy następnym siedmioletnim budżecie ale to już będzie oznaczało, że poziom życia się znacząco podniósł. A dotacja i kredyt to dwie różne sprawy. Dajmy na to, że masz jakiś tam zakład produkcyjny. Bierzesz dotację na stworzenie miejsca pracy. Zatrudniasz pracownika, za którego, okej, płacisz zusy i podatki ale dzięki temu on ma pracę i może coś od Ciebie kupi, a Ty przede wszystkim zarabiasz na jego robocie. Wszystkim się opłaca, nawet tym Niemcom bo jak się dorobisz to se kupisz mercedesa...

Czego dokładnie nie rozumiesz? Oni u siebie już nie chcą produkować wszystkiego bo za drogo. Policzyli że lepiej być płatnikiem netto w UE, produkować na wschodzie, słać tam kasę na drogi i place zabaw, niż robić u siebie dużo drożej. A że korporacje mają swoje sposoby na wyprowadzenie pieniędzy z kraju w którym operują, to finalnie takie Niemcy czy Francja nie dokładają do UE jak się niektórym wydaje. To nie są czasy że biznes mógł się podporządkować politykom, teraz w najlepszym przypadku działają razem. Jak Polska zacznie dopłacać do UE to pomyśl ile My mamy korporacji które wyciągną z tego kasę i wróci ona do nas.

Wiem że byłeś na wyspach, ale chyba się nie przyjrzałeś dobrze. Nie zgodzę się z tym. Zwiedziłem wiele kraji EU i uwierz mi, że tam produkcja idzie pełną parą i wszystko się opłaca. Czasem nawet nie kumam jak to się może opłacać, bo znacznie wydajniejsza produkcja w PL się nie opłacała. Tylko w PL przy np stoczni stał wielki gmach, biurowiec. A tu postawią kilka kontenerów i tyle biurokracji.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5431 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388717
sam pracuje w farmacji w irl i tyle siana co oni wydaja na wszystko dotyczace produkcji(jak np. kombinezon ala breaking bad - jednorazowego uzytku ) to sie sam za leb chwytam i nie mam pojecia - jak im sie to moze oplacac...
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
I nas jest prezes 5 wice prezesów 20 dyrektorow, budynki na biura wynajmowane i robią się miliony zł wydatków właśnie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
To jest właśnie to. Więcej ich siedzi w biurze jak na produkcji, to jak na to zarobić? No kurva nie da się i tak padają te wielkie zakłady.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5431 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388717
tylko ze w pl wychodzi to duzo taniej... pracowalem wiele lat temu w ibm, przeniesli cala manufakture do azjatow(nie pamietam dokladnie gdzie) to moj kumpel, ktory byl IT(technikiem od serwerow) zostal wyslany, zeby ich tam wyszkolic na pol roku. jak wrocil( nie bede pisal ile mial na h ) to mowil, ze za jego pesje tutaj, tam robi 5 technikow

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium