SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7275234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 3697 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39193
acidm
Na razie nie planuje, ale jak coś to poleci tutorialik.Kwestia czy będzie potrzeba , A po placówkach nie chce mi się z takimi rzeczami jeździć.


Jak ci kasy nie żal to popytaj wśród pielęgniarek co się ogłaszają a necie (nawet skrzykawką 80ml niech pobierze krew 2 razy) albo po lokalach gdzie wlewy i regenerację robią. Dużo teraz tego.
1

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 146 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20933
Tak samo ratownik medyczny bez problemu wykona upust wiec szukac jakiegoś znajomego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Usługi mobilnych usług pielęgniarskich teraz bardzo popularne.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Szukam osoby która odpłatnie pomaga z rozpiskami. Głównie chodzi o inse ( pierwszy kontakt ) proszę o kontakt priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
O k***a, żebyś się nie nadział na szamana. Jeżeli będziesz miał na start
Rozpisane więcej niż 10 iu całościowo to sp*****laj stamtąd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Hahah. tak źle nie będzie bo trochę się orientowalem, aczkolwiek jakiś autorytet z forum może będzie chciał pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
dmq92
Dokładnie jak Acidm. Normalka. Weź sprawdz przy takiej ilości węgli jeszcze bez insy. Jak się cukier zachowuje. Ogółem ciekawy przypadek w ch**, weź zmień pena na inny może masz jakiś przesypany pen? XD ciekawe


mam jeszcze novo w lodowce, ale na 100% nie ma opcji z tym, co napisales o przesypanym penie, poniewaz brak hipki, jak i dzien w ktorym nagle wszystko sie zmienilo iniekcje byly z tego samego pena

dzisiaj wrzuce bez insy 60g B, 150g WW i po godzinie sprawdze cukier, bo az sam jestem ciekaw.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
Teodorrr
Szukam osoby która odpłatnie pomaga z rozpiskami. Głównie chodzi o inse ( pierwszy kontakt ) proszę o kontakt priv


wg mnie jesli chodzi tylko o inse i po to chcesz komus placic to jak dla mnie bezsens. to tylko niby takie straszne na papierze.

wrzuc sobie na pierwszy kontakt z insa, tam gdzie masz posilek z weglami w okolicach 80-100 i zaladuj 4 jednostki. po godzinie sprawdz cukier i jesli bedzie w okolicach 80-85 = dawka insy dobrana odpowiednio. po 1.5h od strzala (czyli moment gdzie krotka insa osiaga max dzialanie) zjadasz kolejny posilek z weglowodanami, w moim przykladzie wystarczy juz 50-75g ww w tym posilku. i tyle. zadnej filozofii tutaj nie ma. oczywiscie nie wspominam o takich podstawach, jak pierwszy raz zrob obowiazkowo w domu, wszystko miej przygotowane pod reka, a na boku, w razie W, jakies cukry proste w formie napoju czy zelek.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Jak wyżej ja moge pomocnza darmo tez

Ale ja żaden autorytet


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-01-28 15:00:36
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 128 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18890
Panowie pytanie w imieniu kolegi a.mianowicie jest na redukcji zaczął właśnie brać Oxyslim Elite 60tab.i ma jeszcze ok 30 tab. clena i zastanawia się jak to że sobą połączyć. Jakieś sugestie??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium