SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7295812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ja ostatnio miałem podobna kcl czy biłem 5 czy 10 różnicy w regeneracji nie było . Tez odstawiłem na chwile i nagle redu ruszyło , później jak dodałem gh i znacząco dieta się zmieniła na " świąteczna " to tez pięknie poszedłem w górę haha

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Każdy inny
Ale też weź pod uwagę Mes że jesteś 10 lat młodszy o być mkze Jeszce tego tak nie czujesz. W zasadzie jedyne na co mi GH działa to właśnie regeneracją. Noe dałbym rady ćwiczyć, biegać, jeździć na rowerze tak jak to czynie teraz bez GH.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ja mam taki organizm , ze chodź jestem młodszy to na takich obrotach byłbym zajechany . Dla mnie rano cardio później trening to max 2 dni i dzień off musi być inaczej zaraz jest klapa . Wiadomo czasem polecę 3 dni z rzędu jak trzeba , ale ogólnie mniejsza częstotliwość sprawdza się lepiej w moim wypadku . Trening fbw nie dla mnie push pull łączony w push 4 w pull 2 tez nie . Push pull legs prędzej , ale przerwa musi być push pull off legs off push pull off legs itd . Chodź na splicie czuje się najlepiej i wydaje mi się , ze robię najlepsze postępy

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Generalnie chce wrócić do splitu
PPL lecę już prawie rok
Ale na razie nie myślę o tym
Do 4 stycznia nie robię nic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958




omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94306 Napisanych postów 364235 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668507
Harold
Generalnie chce wrócić do splitu
PPL lecę już prawie rok
Ale na razie nie myślę o tym
Do 4 stycznia nie robię nic


Bez sensu jak 6 kolejne swieto, a dzien swiety trzeba swiecic

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Masz racje
Od 7


Nie chcialbym złamać dekalogu
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3302
Hej panowie mam pytanie, jeżeli wyczułem malutki guzek nie bolący pod sutkiem to powinienem odrazu wziąć ćwiartkę cabaseru czy czekać do środy aż zrobię badania? Obecnie lecę 500 testa i 300 deki tygodniowo, tabletka ari 3x w tygodniu i połówka symexu 2x.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205532
horroren
Hej panowie mam pytanie, jeżeli wyczułem malutki guzek nie bolący pod sutkiem to powinienem odrazu wziąć ćwiartkę cabaseru czy czekać do środy aż zrobię badania? Obecnie lecę 500 testa i 300 deki tygodniowo, tabletka ari 3x w tygodniu i połówka symexu 2x.


Dajesz dwa IA do 500 mg testa ? Estro zapewne masz wyzerowane,no chyba ze masz taki cel.
Poczekaj na badania prolki

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3302
Jak któryś odpuszczam to mam swędzenie skóry takie że wytrzymać nie moge
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium