SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7366024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
Ok , a jeśli chcę dbać o równowagę między test a dht ( samopoczucie , libido ) to lepszy będzie Master czy Provi ? U mnie najlepsze chwile były na Prop + Drosta Prop.

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
Egon22
Zemial
Nie bijcie nandrolonow bez dht. Jak komuś za dużo Saa wychodzi czy oleju, to zamiast 500 testa można dać 250 i 250 mastera, wtedy u zdecydowanej większości, w zdecydowany sposób zredukowane zostaną te skutki o których wspominacie. Ja się dawno nauczyłem, że nie tykam nandrolonu bez pochodnej dht.

Proviron nie zadziała jak dht, za niska biodostępność by wykazywać jakieś działanie na receptory poza wątrobą.





Zmieniony przez - Zemial w dniu 2022-03-31 07:28:25


Kumam przekaz tylko ja próbowałem mastera i dosłownie zero różnicy w samopoczuciu więc zostaje proviron przy dece skoro opinie nawet podzielone co do tych środków itp niektórzy super na masterze a provi nie czują a inni znowu odwrotnie. Trafiłem na jakiś temat z kilkoma stronami różnych opinii i tak właśnie były podzielone . Deczka za fajny środek żeby od tak się poddać tym bardziej że zapasy probiłem nie małe ;)

Zmieniony przez - Egon22 w dniu 2022-03-31 12:50:43


Czucie provi może mieć związek tylko z efektami jakie wywiera w wątrobie czyli ewentualnie obniża shgb i stąd więcej wolnych steroidów jest dostępnych. Proviron przynajmniej moim zdaniem nie jest działać tak jak każde inne dht. Wino działa bo jest metylowane, master jest inj, a provi wyjątkowo by nie potrzebował metylacji. To po co wszyscy się trują środkami 17aa skoro nie trzeba metylowac i już 50mg sterydu działa super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94881 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
Ja provi bardzo lubię, leciało nawet raz 18 miesięcy ciągle dla mnie super srodek libido/samopoczucie w combo z masterwm deka I testem super się u mnie sprawdza,wcześniej leciałem podobne cykle tylko jeszcze tren lecial do tego
Ale juz tren nie dla mnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21330
Asharein
Generacja_
Mam pytanie do tych co brali cjc i ipa lub ghrp próbowaliście gotowych zestawów np. Cjc/ghr lub cjc/ipa Nouveaux lub innej firmy ? Czy lepiej kupic w osobnych fiolkach?


Dla mnie zdecydowanie wygodniejsze rozwiązywanie. Brałem zarówno Nouveauxa jak i Cobra Pharma. Oba działają bez zarzutu.


A jak dawkowałeś? Wiesz może jakie tam są proporcje 50/50 czy jakoś inaczej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 328 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62320
Dokładnie tak pół na pół - 5mg ipamorelinu i 5mg cjc.
1

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94881 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
Te mixy chyba wszystkie idą łeb w łeb
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21330
Myślałem ze moga byc fejki i zawsze osobno kupowałem,tym razem wezmę mixa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 263 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8609
Elo, skurcze w nogach dwugłowe i łydki po turanabolu to normalne??
Chyba ze to byla metka??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94881 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
elemakus93
Elo, skurcze w nogach dwugłowe i łydki po turanabolu to normalne??
Chyba ze to byla metka??


Nie jest to normalne ,pij więcej płynów uzupełniaj witaminy i minerały

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Jak ma się hcg do wazektomii?Na czas zabiegu się nie przyjmuje ? I jak po zabiegu? Wielu się kojarzy hcg z jajami i płodnościa tymczasem są i inne aspekty więc pytam jak to wygląda w praktyce ?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium