SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7320032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870254
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
prz1993
Ale to chyba oczywiste, że wtedy objętość jednej jednostki treningowej obniżasz drastycznie.

Nie-nie. Chodziło mi o to ze po różnych eksperymentach znalazłem jaki trening do mojej klaty pasuje) Bardzo niska objętość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 57 Wiek 32 lat Na forum 308 dni Przeczytanych tematów 820
Tu nie ma żadnej magii, jeden zniesie nieco większą objętość, drugi mniejszą - pamiętając, że objętość w treningu hipertroficznym to ilość powtórzeń wysokostymulujących, a nie ilośc serii w ogóle, czy tonaż. Ciężko dwie osoby porównać, bo seria serii nierówna w kontekście adaptacji hipertroficznych i ilość dokładanej fatygi/zmęczenia. Warto jeszcze pamiętać, że osoby mogące znosić wyższe estro i utrzymujące je na wyższym poziomie będą mogły ćwiczyć z większą objętością podobnie jak kobiety znoszą większą objętość.

Można jakieś tam uniwersalne ramy ustalić na bazie tego co wiemy i to będzie się sprawdzać, ale najważniejsze to znaleźć sobie taki schemat jaki daje największą frajdę, bo wtedy nawet jak będzie mniej optymalny, to wykona się go z większym zaangażowaniem i ostatecznie to mniej optymalne wyjście da lepszy efekt.


Zmieniony przez - Vizun w dniu 2023-07-01 20:14:46
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
Vizun
Tu nie ma żadnej magii, jeden zniesie nieco większą objętość, drugi mniejszą - pamiętając, że objętość w treningu hipertroficznym to ilość powtórzeń wysokostymulujących, a nie ilośc serii w ogóle, czy tonaż. Ciężko dwie osoby porównać, bo seria serii nierówna w kontekście adaptacji hipertroficznych i ilość dokładanej fatygi/zmęczenia. Warto jeszcze pamiętać, że osoby mogące znosić wyższe estro i utrzymujące je na wyższym poziomie będą mogły ćwiczyć z większą objętością podobnie jak kobiety znoszą większą objętość.

Można jakieś tam uniwersalne ramy ustalić na bazie tego co wiemy i to będzie się sprawdzać, ale najważniejsze to znaleźć sobie taki schemat jaki daje największą frajdę, bo wtedy nawet jak będzie mniej optymalny, to wykona się go z większym zaangażowaniem i ostatecznie to mniej optymalne wyjście da lepszy efekt.



Zmieniony przez - Vizun w dniu 2023-07-01 20:14:46

A o powiązaniu estro i objętości to nie wiedziałem. Teraz sporo rzeczy się wyjaśniło.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
modlic
Pany tak z ciekawości, ktoś stosuje sulbutamine.


Jak już o coś pytasz to chociaż napisz NAZWĘ SUBSTANCJI POPRAWNIE : Sulbutiamina ! :)

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Panowie stosował ktoś melanotan po dziaraniu?? W czw działałem plecy i myślę jaka przerwę zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
ja bilem ale taki dobry tydzień po dziabaniu jak już strupki schodzily (kto się latem dziarga )

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
lodzianin1
ja bilem ale taki dobry tydzień po dziabaniu jak już strupki schodzily (kto się latem dziarga )


Wypadl spontan w tamtym tyg we wtorek się dowiedziałem a w czw juz jechałem cale plecy na jednej sesji za bardzo dobre pieniążki , tak ze grzech byl nie skorzystać;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
lodzianin1
ja bilem ale taki dobry tydzień po dziabaniu jak już strupki schodzily (kto się latem dziarga )


Ja rok temu w czerwcu sie działałem co prawda przedramię i upały wtedy były i mt2 szło i nic nie było

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
Michass90
colin2000
Provi Dobry jest. Lecę na tym od dłuższego czasu testo + provi 75mg + HGH i jest elegancko.


Provi tak kiedyś mialem z apteki :) ale teraz Provi cena w górę poszła

Na stery masz, a nie na provi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium