SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
W_ojtek23
Trójglicerydy poniżej normy, niesie to jakieś ryzyka/ zagrożenie?
Obecnie tylko test 175/ week



Zmieniony przez - W_ojtek23 w dniu 2023-05-11 16:48:46


Raczej nie, ale warto je obserwować, bo może to być sygnał, że coś się dzieje (marskość wątroby, nadczynność tarczycy), choć niekoniecznie. Może to mieć związek z dietą ubogą w tłuszcze. Nie ma co panikować na zapas, zobaczysz czy na kolejnym badaniu znowu będą lekko obniżone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 40 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 938
U mnie tygodniowo 30 jajek i lipidy b.dobre
Polecam włączyć jajka do jadłospisu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Tygodniowo ? U mnie czasami 15 dziennie idzie. Węgle głównie płatki owsiane i owoce, białko głównie z jaj, twarogu, piersi i proch. Tłuszcze głównie tran (20ml dziennie), masło orzechowe i jaja. Zawsze nisko miałem trójglicerydy, ale pierwszy raz poniżej normy mi wyszły.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
W_ojtek23
Tygodniowo ? U mnie czasami 15 dziennie idzie. Węgle głównie płatki owsiane i owoce, białko głównie z jaj, twarogu, piersi i proch. Tłuszcze głównie tran (20ml dziennie), masło orzechowe i jaja. Zawsze nisko miałem trójglicerydy, ale pierwszy raz poniżej normy mi wyszły.


15 jaj dziennie? Nie dostajesz uczulenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 40 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 938
To zes poszedl majster 15 jajek dziennie jestem w szoku :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Na mostek lepiej dac suste czy enana ? Dając 1 strzał na tydzień

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
LDL
W_ojtek23
Tygodniowo ? U mnie czasami 15 dziennie idzie. Węgle głównie płatki owsiane i owoce, białko głównie z jaj, twarogu, piersi i proch. Tłuszcze głównie tran (20ml dziennie), masło orzechowe i jaja. Zawsze nisko miałem trójglicerydy, ale pierwszy raz poniżej normy mi wyszły.


15 jaj dziennie? Nie dostajesz uczulenia?


Nic się nie dzieje, może temu, że od dziecka dużo jajek jadłem. No i nie codziennie te 15 wchodzi, czasami wyjdzie tylko 7-10.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
ziki2000
Na mostek lepiej dac suste czy enana ? Dając 1 strzał na tydzień


Raz na tydzień to raczej enan, mniejsze wahania stężenia będą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28743
LevelPl
Hejchaczi
Jak to jest z tą yohimbina? Niby czas działania kilkadziesiąt min, a ciężko spać po niej nawet kilka godzin po



A trenujesz wieczorem? Ja miałem problem z zasypianiem po późnych wieczornych treningach, gdy zbyt mocno pobudzony miałem układ nerwowy. Żadne stymulanty nie leciały. Wszystkie melatoniny i inne wynalazki nie działały niestety ;)

Różnie, w tym tyg 23 trening w następnym o 6 rano po pracy, akurat teraz biore yohe i do tego Helios leci Ok 1h przed treningiem 10mg yohy, do spania biore 5mg melatoniny i czasem też gabe

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1350
u mnie też 10 jajek dziennie to norma

Nie bądź wredny dla d****i. Oni i tak z racji niskiej inteligencji mają wystarczająco przej**ane...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium