SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakies rady na stagnacje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Siema wszystkim.

Jak w temacie, macie jakies sposoby na przelamanie stagnacji?

Przeszukalem kilka podobnych tematow, jednak wiekszosc to zastoj po mecie, ktora byla dana na kicka. Altualnie lece testa 500mg week i deke 400mg week, jestem w ok 9-10tyg cyklu liczac czas od 4 tyg mostka na samym hcg. Od 3 tyg nic sie nie zmienia, ani waga, ani obwody. Co sprobowalem zrobic na wlasna reke, zeby sie przelamac:
1. Podbijem znowu kaloryke
2. Zrobilem tydzien luzu od treningow
3. Wrzucilem 2x week interwaly dla rozkrecenia metabolizmu
Niestety zadna z opcji nie poskutkowala przelamaniem stagnacji. Szczerze powiem, ze czuje sie powoli delikatnie bezradny. Nie wiem, czy jest sens podbijac dawki. Nie chce dodawac zadnej mety zeby to przelamac. Kalorie... No jest ich juz troche i cholera jasna mam obawy przed dodawaniem kolejnych ze wzgledu na lapanie fatu.

Czytalem jakis artykul uzytkownika sfd na kulturystyka.pl na temat przelamywania stagnacji. Jedna z opcji, ktora autor zamiescil byla, aby w trakcie cyklu wbic dzien po dniu 200mg propa... Byly tez opcje z czyszczeniem receptorow clenem, a clena nie ruszam.

Nie wiem... Moze ktos cos doradzic?

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 289 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4402
Może zmień węgle na tłuszcze czasami organizm się broni i pchnie cie do przodu ,ja sam utknąłem w martwym punkcie .trzeba zaskakiwać nasze ciało nawet głupimi pomysłami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A trening może byś zmienił? Wiela tej mety szło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Nie szla zadna meta Zioekt:) w treningu tez kombinuje, co prawda rozklad partii jest niezmienny, cwiczenia w 70% te same, jednak zmieniam tempa, dodaje spiecia izo, jakies fst7 wpadnie, inne metody jak np wyciskajaca lzy metoda 5-10-20 od Slodkiewicza i inne...

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Ja tez juz od 3 tyg stoje w miejscu po dodaniu kcal jedynie pas sie ruszyl za 4 tyg wchodze na redukcje. Zastanawiam sie nad dodaniem mety na ostatnie 4 tyg ale nie wiem czy warto


Zmieniony przez - kaczo w dniu 2017-02-26 11:43:05

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Meta niby jest jakims wyjsciem, ale w mojej ocenie szkoda mi bebechow tylko po to by popuchnosc...

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Tez chyba odpuszcze i tak bym zaraz na redukcje wchodzil to nie ma sensu ryc watroby

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aaaa no to dobra,bo policzyłem nie te zdania ze sobą zrozumiałem że większość tego zastoju jest po mecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Wiem, skapnalem sie, zes zle przeczytalm to co napisalem na poczatku tak wiec ponawiam pytanie, co zrobic (chociaz slrobowac)?

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22078
Ja zawsze dawałem mietka na stagnację, nawet głupie 10 mg dokładanych do śniadania robiło swoje. W najlepszym okresie robiłem 30 dni mietka 10 mg dziennie przez 30 dni pòźniej przerwa i tak w koło - zawsze po dodaniu mietka ruszałem się do przodu Jeżeli bebechy są rozwalone trzeba im dać odsapnąć i można wrzucać mieeetka(:
Jeśli mietek nie podchodzi trzeba dorzucić cokolwiek innego - tura, oxa, antek


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-02-26 13:09:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
No wlasnie bardziej mi chodzilo o rady bez dodawanie czegos dodatkowego, szczegolnie orali. Wydaje mi sie, ze nie sztuka jest dokladac kolejne substancje czy podbijac aktualne, a wlasnie zrobic cos co sprawi ze rusze na nowo do przodu... bo nie uwierze, ze jedyna opcja to dowalic kolejny towiec...

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22078
Można trening przerobić pod wyłączne robienie siły np: serie składające się z 3 ruchów ( wszystkie serie na wszystkie grupy ) po kilku tygodniach powrót do BB . z treningiem można zrobić wiele udziwnień, skoro jesteś w stagnacji nie masz nic do stracenia


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-02-26 13:36:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl-Sterydy

Następny temat

Redukcja 250mg cypio.

WHEY premium