SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Nie wydaje mi się, raczej od organizmu to zależy. Jeśli jeden lab Ci obniża, to inny też będzie, pod warunkiem że też jest to bold.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
prz1993
Nie wydaje mi się, raczej od organizmu to zależy. Jeśli jeden lab Ci obniża, to inny też będzie, pod warunkiem że też jest to bold.


Właśnie nie wiem czy to nie był twój wpis , pisałeś że na 3 laby jeden ubijał estro ale inne też działały ok poza tym i nie wiedziałem jak to zrozumieć ....nie chce mi się szukać ale na 90 % to byłeś ty .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Hmm jeśli tak, to musiało być bardzo dawno temu, bo bolda chyba z 5 lat już nie bilem Teraz patrząc po podopiecznych, to raczej obstawałbym prsy tym co napisałem wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
prz1993
Hmm jeśli tak, to musiało być bardzo dawno temu, bo bolda chyba z 5 lat już nie bilem Teraz patrząc po podopiecznych, to raczej obstawałbym prsy tym co napisałem wyżej.


Ok dzięki , nie wiem czy to nie było w temacie o estro względem bolda a daty nie pamiętam serio bez złośliwości ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
prz1993
Nie no lu, bardzo możliwe że tak było. Po prostu po latach mam teraz inne wnioski.


Wiesz , wnosząc po profilowym twoją opinię zapamiętałem hahahha chyba komplement ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94510 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
Pamiętam.jak kiedyś b50 wrzucal info o boldzie że w sferze marzeń i art z USA jak zatrzymali tam na jakieś silce jakieś laby (usa) I robili badania zawartości to w żadnym eq nie było eq teraz bez problemów kupisz eq .Pamiętam.jakos bold latał w Polsce w 50 ml/50mg z.krowa chyba na nalepce zapłaciłem za.niego jak za zboże wtedy niby ori z Meksyku?? Już nie pamiętam ale.na bank kasa w błoto wtedy poszła %
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
Pisano tu było o Winie w małej dawce niby dla poprawy kondycji cięgien. A jak z tym ma Oxa? Niby dla tego została stworzona (jeden z efektów). I jak zażywanie Anavaru przekłada się do wzrostu siły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
Pytam, bo jeżeli w przypadku byłego cykłu NPP<Testo, miałem spory wzrost siły, ale była obecna także retencja spora. To teraz jak Mam 400 (już) NPP i 200 Testa to zrobiłem się wch** suchy, cała woda w mięsniach a nie pod skorą. Ale nie odnotowałem tego wybuchowego wzrostu siły, jak wcześniej.
P.S. Ptaszek dalej działa. Po każdym obudzeniu mam palmę pod kołdrą XDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Sector27
Pytam, bo jeżeli w przypadku byłego cykłu NPP<Testo, miałem spory wzrost siły, ale była obecna także retencja spora. To teraz jak Mam 400 (już) NPP i 200 Testa to zrobiłem się wch** suchy, cała woda w mięsniach a nie pod skorą. Ale nie odnotowałem tego wybuchowego wzrostu siły, jak wcześniej.
P.S. Ptaszek dalej działa. Po każdym obudzeniu mam palmę pod kołdrą XDD


U mnie NPP leci 2 tydzien razem z test enan i master enan i zegarek na rece musialem już przesunąć o 2dziurki a jak robie trening czy np gole sie myje zęby to muszę przerwy robić bo lapa puchnie ..

Michass90

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium