SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7306614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
obejrzales, czy tylko przeczytales tytul?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30052
tak patrze do sąsiada, jest krowa wazy ze 700 kg, spora czesc to masa miesniowa, je tylko trawe, jak ona to robi ze na trawie tyle miesa?
a byk 1 tona, zre tej trawy tyle samo co krowa i umiesniony wiadomo jak.
nie zebym sie nadżumił, dylemat ten za mna chodzi wiele lat





Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2021-03-06 16:01:51
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5385 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388231
GymSherpa
obejrzales, czy tylko przeczytales tytul?


ogladam wiekszosc podcastow rx a te z priestem niekiedy sa mega slabe, co tu teraz nawywijal? bo nie dam rady w robocie zobaczyc.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
A ja się pochwale, hdl 28! XD prawie rekord
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
lordknaga
GymSherpa
obejrzales, czy tylko przeczytales tytul?


ogladam wiekszosc podcastow rx a te z priestem niekiedy sa mega slabe, co tu teraz nawywijal? bo nie dam rady w robocie zobaczyc.


no to trzeba zobaczyc haha. zalozyl czarna sztuczna twarz na swoja i wysmiewal Shawna Rhoden, no jaja byly jak chooj. lekka przeginka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
dmq92
A ja się pochwale, hdl 28! XD prawie rekord


z czego zszedles, ze sie tak poprawilo? czy cos wrzuciles ciekawego na poprawe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5385 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388231
on jest z tego znany, twierdzi iz murzyni sa znani przez bb, bo maja lepszy gen niz biali ale to nieroby... on juz sie nap*****lal jakis czas temu ale nie z rhodena a z shawna ray'a - oni sie nie nawidza... juz kiedys opisywalem tutaj na forum, jak bylem u niego na seminarium, najgorsze na jakim bylem w zyciu, strata czasu i kasy, 0 info o czym kolwiek, 0 jakis ciekawych historii, sciemnianie na dawkach I opowiadanie jak to sie wygrywalo ironmana w 2002 na cyklu cos ala troche testa+ deki( dawki takie jak tutaj na 1 cykl) + na koniec troche winka i MOZE clen robienie z siebie niewiadomo kogo...co drugie slowo to f u c k i wygladal mega niezdrowo, ryj caly czerowny, brzuch na kolanach, kontrowersyjna postac ale to straszny prostak.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 06/03/2021 16:16:49

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Wyższy bf. Na lee szkoda czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
no ja nie siedze w bb od tej strony. kompletnie nie sledze nic z tego swiata. jakos mnie to nie interesuje zbytnio, mimo, ze kocham uprawiac kulturystyke. nawet jak byl ostatni MO to zbytnio mnie to nie interesowalo, tak wiec jak sie natknalem przez przypadek na ten material no to mialem w glowie takie "yyy, czy ten chlop jest normalny? lekko przesadza i jest to w chooj niesmaczne".

sorry Lordzie, pomylily mi sie nazwiska, nie z Rhodena, a wlasnie z Raya sie nasmiewal w tym filmiku. no jak dla mnie przesada totalna. nie widzilem innych materialow z Lee, ale po tym filmiku przyklejam mu latke prostaka.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5385 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388231
on jest niekiedy smieszny ale czesto leci po bandzie to jest rasista a robienie blackface, napewno nie odbije sie dobrze na nim. ma swoje odchyly i czesto opowiada niesmaczne rzeczy, dlatego czasem sobie odpuszczam podcasty, gdzie wlasnie jest on.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium