SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7306368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Panowie kumpel full natural ma HDL 55, LDL 56 i cały czas od kilku lat to samo, że ratio kręci się 1:1, reszta parametrów całkiem ok.
Coś z tym robić ?
Jeżeli tak to co bo ja nie mam pomysłu ?
A truje dupe bo lekarz do PSP kazał mu powtórzyć badania po czym jak mu 3x wyszło podobnie to machnął ręką i klepnął, dermatolog też mówi, że git, a głównie dla niego badania robi bo leci izotek od jakiegoś czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Testował ktoś różne maski wysokogórskie? Poleci coś ktoś?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
metadon
Aleks
metadon
Przewinął się tu kiedyś temat o winstrolu w dawkach leczniczych 2-5mg ed w celu naprawy stawów, ścięgien. I tu pytanie: undery mają po 10mg to brać pół raz dziennie czy 2x2,5 czy 2x5mg jako, że stężenie może być różne? Mowa o stosowaniu dość długotrwałym ponad pół roku. 10mg ed raczej zbytnio nie powinno pojechać po wątrobie? Czy 5mg starczy?


Zalezy co masz na mysli "naprawy"

Probowalem juz wszystkiego oprocz komorek macierzystych i najlepszy efekt jesli chodzi regeneracje chrzastki stawowej to w moim przypadku -> kwas hialurobowy oraz osocze bogatoplytkowe, oczywiscie oba bezposrednio do stawu.

Mi chodzi nie tyle o stawy co bardziej o ścięgna. Mam problem z łokciami. Wcześniej w prawej ręce miałem łokieć tenisisty i golfisty równocześnie. Fala uderzeniowa nie pomogła. Dalem kilka butli bpc i prawie przeszło. Ale kilka dni temu pojawił mi się łokieć tenisisty w lewej ręce mimo, że nie ćwiczyłem ostatnie 2-3 miesiące.


Trenujesz przedramiona?
U mnie po fali uderzeniowej przeszedł mi ból w łokciu ale po kilku miesiącach powrócił i zacząłem trenować przedramiona uginając dłoń ze sztangą na kolanach nadchwytem i podchwytem po 2-3 tygodniach ból minął i nie powrócił
2

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 322 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37884
Jak to jest z tymi poliolami-wliczać je do bilansu czy nie? Jest w DE trochę cukierków które mają je zamiast cukru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870190
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
skejcik
Panowie kumpel full natural ma HDL 55, LDL 56 i cały czas od kilku lat to samo, że ratio kręci się 1:1, reszta parametrów całkiem ok.
Coś z tym robić ?
Jeżeli tak to co bo ja nie mam pomysłu ?
A truje dupe bo lekarz do PSP kazał mu powtórzyć badania po czym jak mu 3x wyszło podobnie to machnął ręką i klepnął, dermatolog też mówi, że git, a głównie dla niego badania robi bo leci izotek od jakiegoś czasu.


Jak wygląda cały lipidogram + panel wątrobowy .?
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
krzykacz
skejcik
Panowie kumpel full natural ma HDL 55, LDL 56 i cały czas od kilku lat to samo, że ratio kręci się 1:1, reszta parametrów całkiem ok.
Coś z tym robić ?
Jeżeli tak to co bo ja nie mam pomysłu ?
A truje dupe bo lekarz do PSP kazał mu powtórzyć badania po czym jak mu 3x wyszło podobnie to machnął ręką i klepnął, dermatolog też mówi, że git, a głównie dla niego badania robi bo leci izotek od jakiegoś czasu.


Jak wygląda cały lipidogram + panel wątrobowy .?


Bilirubina 0.77
Ast 36
Alt 25
Ggtp 22
Cholesterol całkowity 141
HDL 55
LDL 56
Trójglicerydy 141
Nie HDL 86

Ogólnie wszystko w normie, jeżeli potrzebujesz zakresów to dopiszę po pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 561 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35030
Aleks
metadon
Aleks
metadon
Przewinął się tu kiedyś temat o winstrolu w dawkach leczniczych 2-5mg ed w celu naprawy stawów, ścięgien. I tu pytanie: undery mają po 10mg to brać pół raz dziennie czy 2x2,5 czy 2x5mg jako, że stężenie może być różne? Mowa o stosowaniu dość długotrwałym ponad pół roku. 10mg ed raczej zbytnio nie powinno pojechać po wątrobie? Czy 5mg starczy?


Zalezy co masz na mysli "naprawy"

Probowalem juz wszystkiego oprocz komorek macierzystych i najlepszy efekt jesli chodzi regeneracje chrzastki stawowej to w moim przypadku -> kwas hialurobowy oraz osocze bogatoplytkowe, oczywiscie oba bezposrednio do stawu.

Mi chodzi nie tyle o stawy co bardziej o ścięgna. Mam problem z łokciami. Wcześniej w prawej ręce miałem łokieć tenisisty i golfisty równocześnie. Fala uderzeniowa nie pomogła. Dalem kilka butli bpc i prawie przeszło. Ale kilka dni temu pojawił mi się łokieć tenisisty w lewej ręce mimo, że nie ćwiczyłem ostatnie 2-3 miesiące.


Trenujesz przedramiona?
U mnie po fali uderzeniowej przeszedł mi ból w łokciu ale po kilku miesiącach powrócił i zacząłem trenować przedramiona uginając dłoń ze sztangą na kolanach nadchwytem i podchwytem po 2-3 tygodniach ból minął i nie powrócił

Powiem Ci szczerze, że ostnio nie. Kilka miesięcy temu jak miałem w prawej łokieć tenisisty i golfisty to robiłem właśnie tak jak Ty plus takie ruchy nadgarstkiem w lewo i prawo trzymając rękę na kolanie z hantlem z ciężarem tylko z jednej strony u góry a trzymałem za dół, coś jakbyś młotek trzymał. Bo widziałem , że takie jest często polecane na YT. Teraz zacznę od nowa plus chyba dorzucę bpc i tb.
Aleks a ile serii i po ile powtórzeń robiłeś? I ile razy w tyg?


Zmieniony przez - metadon w dniu 2022-02-04 17:57:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
metadon
Aleks
metadon
Aleks
metadon
Przewinął się tu kiedyś temat o winstrolu w dawkach leczniczych 2-5mg ed w celu naprawy stawów, ścięgien. I tu pytanie: undery mają po 10mg to brać pół raz dziennie czy 2x2,5 czy 2x5mg jako, że stężenie może być różne? Mowa o stosowaniu dość długotrwałym ponad pół roku. 10mg ed raczej zbytnio nie powinno pojechać po wątrobie? Czy 5mg starczy?


Zalezy co masz na mysli "naprawy"

Probowalem juz wszystkiego oprocz komorek macierzystych i najlepszy efekt jesli chodzi regeneracje chrzastki stawowej to w moim przypadku -> kwas hialurobowy oraz osocze bogatoplytkowe, oczywiscie oba bezposrednio do stawu.

Mi chodzi nie tyle o stawy co bardziej o ścięgna. Mam problem z łokciami. Wcześniej w prawej ręce miałem łokieć tenisisty i golfisty równocześnie. Fala uderzeniowa nie pomogła. Dalem kilka butli bpc i prawie przeszło. Ale kilka dni temu pojawił mi się łokieć tenisisty w lewej ręce mimo, że nie ćwiczyłem ostatnie 2-3 miesiące.


Trenujesz przedramiona?
U mnie po fali uderzeniowej przeszedł mi ból w łokciu ale po kilku miesiącach powrócił i zacząłem trenować przedramiona uginając dłoń ze sztangą na kolanach nadchwytem i podchwytem po 2-3 tygodniach ból minął i nie powrócił

Powiem Ci szczerze, że ostnio nie. Kilka miesięcy temu jak miałem w prawej łokieć tenisisty i golfisty to robiłem właśnie tak jak Ty plus takie ruchy nadgarstkiem w lewo i prawo trzymając rękę na kolanie z hantlem z ciężarem tylko z jednej strony u góry a trzymałem za dół, coś jakbyś młotek trzymał. Bo widziałem , że takie jest często polecane na YT. Teraz zacznę od nowa plus chyba dorzucę bpc i tb.
Aleks a ile serii i po ile powtórzeń robiłeś? I ile razy w tyg?



Zmieniony przez - metadon w dniu 2022-02-04 17:57:14


Sam miałem bardzo duże problemy z łokciami, o tricepsach mogłem zapomnieć żeby trenować, już nawet przy klatce czy innych ćwiczeniach dawało się mocno we znaki, problem jest najczęściej w słabych przedramionach i tym że puszczasz chwyt, nie masz tak czasem że np. robisz martwy ciąg/ściąganie drążka wyciągu/podciąganie czy cokolwiek innego gdzie trzymasz sztangę/hantlę i w ostatnich powtórzeniach ta sztanga jest wręcz na końcówkach palcy bo chwyt puszcza? Jeśli tak to musisz o to mocno zadbać i skupić się na tym że chwyt ma być pełny, jeśli nie wytrzymuje to używaj opasek/haków i problem szybko zniknie. Do tego obowiązkowo rozciąganie przedramion. Kanał na youtube - athlean x - wpisz Elbow pain i jest tam pięknie pokazane i wyjaśnione gdzie leży problem. Do tego wzmacnianie przedramion, na kanale masz fajny zestaw ćwiczeń polecam przejrzeć. Ja szybko się pozbyłem tego problemu a uwierz mi było mega źle.
2
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aleks za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium