SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7304538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Może to schizofrenia , a nie tren
Tak poważnie to ja 2-3 tygodnie max i po krótkim już nie ma śladu włącznie z badaniem estro . Co do snu to czy go bije czy nie spie tak samo krótko . Tyle , ze na trenie jestem " wypoczęty " jest moc od rana .



Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2021-08-14 10:45:42

Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2021-08-14 10:46:05

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
piorun65
dmq92
piorun65
mesja1905
To leciał grubo , jak skutki uboczne ?



Tak sobie to rozpisał jako lekarz Skutki uboczne? Caaała litania:
małopłytkowość
Bóle wszystkiego co się da
Kilka razy zapalenie spojówek,
Zmiany nastroju,
Ciągła suchość w gardle/nosie+krwawienia z nosa.


Bo tak się Izo nie stosuje. Ja już lekko 10 osób przeprowadziłem na Izo i praktycznie bez sajdow a z bdb efektem. Sam tez jestem po Izo


Mozna tak stsoowac jest taki protokol jednak nie jest za dobry. Jednak duzo lekarzy ma takie "a mnie tam skutki uboczne nie dotycza" etc.


Nie ma potrzeby i większości osób dawać takiej dawki wiążącej się ze znaczącymi skutkami ubocznymi.
U osób na towarze, ktorych problemy są patrzac przez pryzmat innych chorób dermatologicznych w których stosuje się Izo, lajtowe.
Także uważam ze taki protokol w tym wypadku nas koksow jest zdecydowanie błędny. Moje zdanie na ten temat i od 5 lat jak ludzi na Izo prowadzę każdy na koniec się ze mna zgadza choc jak mówię da skrajne przypadki gdzie podaje sie i 200mg ed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
weex
Po jakim czasie od odstawienia krótkiego trena wraca wam normalny sen? Mija już 8 dni a ja dalej krótko śpię po 4 godziny i jakby siłownia była 24h to bym o 4 rano już pojechał bo wyspany. Teoretycznie wyspany bo czuje się jak na jakimś stimie, odstawiam dlatego ze przez ten krótki sen miałem już uboki jak po kilku dniach na koksie albo mefedronie, czyli halucynacje słuchowe z powodu niedostatku snu.

Nie wiem czemu ale jak byłem młodszy, pare lat temu to i sen był dłuższy i tych skutków ubocznych nie było, możliwe ze z wiekiem reakcje organizmu się zmieniają?

Tutaj ma znaczenie wiek na pewno sle również wiele innych rzeczy jak poziom hormonów, ilość żarcia itp( na masie jest całkiem inaczej niż redu) sam u siebie tren stosując zawsze się czułem inaczej. Teraz leciałem jakieś 4 tyg w maju na ace i tez sajdow które zwykle były nie było a nowe były nie potrafię tego jednoznacznie ocenić co i jak o od czego ale wiem ze dzieje się dużo rzeczy których jescze nie ogarniamy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2221 Napisanych postów 12652 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170753
Nie ma nic za darmo, choćby jaka niesamowita wiedza szła za tym to sidy po trenie itp środkach zawsze będą, wiele oferują takie środki, a równowaga musi być zachowana,
amatorsko to w ogóle nie widzę sensu stosowania trenu, no chyba że ktoś faktycznie lubi sobie robić pod gorke


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2021-08-14 13:17:08
2

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Środek dla bydła , wiec można się spodziewać wszystkiego .

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 959 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31227
Panowie jak juz przy śnie pisaliście kiedyś nasene bez recepty z reklam widzę
Nasen novanoc co najlepsze?
Bez trenu a śpię coraz gorzej

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
Nic nie oszukujmy się
Melatonina w dużej dawce
Jak nie pomoże to psycho od lekkich na start tritico później zolpidem na koniec kwateplina

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Ja na trenie spałem jak dziecko.
1

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
Ja nie mam tak dobrze bez trenu max 6 h na trenie 3-4

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35003 Napisanych postów 89908 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940639
Lux1980
Ja na trenie spałem jak dziecko.

Ja również...Za to niska podaż węgli i spanie po 3h...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium