SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7358189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
17kamil175
Panowie biorąc clomid można go łączyć z alko czy raczej sobie odpuścić na czas brania clomidu ?


Jak sporadycznie wypijesz to nic Ci sie nie stanie...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Arkus P
Zakładam że wie co robi i nie do końca wiemy co dla niego może oznaczać słaba regeneracja, często ludzie za dużo wymagają,
ja będąc na saa nie doświadczyłem tego nigdy a prócz treningów jestem non stop na nogach, bez przerwy


To zależy wszystku u mnie w jakim bloku treningowym jestem , raz mam tydzien że ćwicze na 80% raz na 90%,100,110,120 i tu robie cofke na 85% i od nowa,czsem deload dodatkowy też.Te 120 % to raz cieżarem raz objetoscią, zależy od schematu jakim jade bo one też się zmieniają. Na cofce jest luz i mniejszy ciężar ale i tak wszystko myślę że przydałoby się wtedy wspomóc jakoś.

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Stawy na pewno no i na pewno sam układ nerwowy mocno dostaje. Spróbuj to wdrożyć w dni nietreningowe i będzie cacy.
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
dzieki , wlasnie wyczytałem że powinno sie takie cos przeprowadzac od 24-do 72 godz po treningu, kapiel w lodowatej wodzi lepszą opcją jest od wkladow żelowych,głębiej dociera i stymuluje uklad immunologiczny.I żeby unikać też cieplej kapieli czy prysznicu po treningu ponieważ prowadzi to powstawania takich małych krwawien w nowo powstałych mikro uszkodzeniach włókien mięśniowych poprzez roszerzenie naczyń krwionośnych.(nawet nie wiedziałem)
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Dobry fizjo zamiast tych kombinacji
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Do fizjo to chodzę z kontuzjami czy sie ponaprawiać,ale jak jest możliwość wspomóc regeneracje samemu (w szczególności w okresach cięższego treningu) to nie widzę powodu żeby tego nie robić.

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669983
17kamil175
Panowie biorąc clomid można go łączyć z alko czy raczej sobie odpuścić na czas brania clomidu ?


Nic ci nie będzie jak się napijesz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
Witam mam pytanie do was peptydy TB-500 ,BPC-157 działa to w ogóle czy szkoda kasy. Prawdopodobnie lekko naderwałem lub naciągnąłem mięsień i wbiłbym to dla szybszej regeneracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Bpc oddzialywuje na sciegna,trzeba badania by zrobic.Idz do kumatego ortpedy On zdecyduje Jakie badaniA zrobic ,jak cos dobierze leki i fizjo tez oczywiscie.Bpc jako dodatek.

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Atakowalbym fizjo. I potem po diagnozie ew leczenie. Nie raz zwyjla manualka zalatwia sprawe. Acidm przetestuj czy dziala takie chlodzenie na Ciebie i tyle. Znam kilka osob ktore polecaja, sam nie próbowałem.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium