SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1075 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39796
Wystarczy ;) sam bije teraz nipo 0.5 x16 (uda i barki) i 0.5x25 poslad ;)
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170785
prz1993
No okey, jak ktoś potrzebuje takie mixy, to fajnie że są. Ale pytam o zwykle środki, całą resztę. Dlaczego za cypio squibba mam płacić tyle co za 1,5 cypio andro, ionsa, czy jakiejkolwiek innej dobrej firmy?


Pewno o tym wiesz, bo ale to taki marketing, od początku był promowany jak premium first quality, dla profesjonalistów itd, jeszcze pamiętam swego czasu jak robili koło tego taka otoczkę niedostępności, że niby trzeba być prze chooy ninja żeby mieć do tego dostęp, ludzie lubią poprawiać sobie samopoczucie posiadaniem czegoś lepszego, wmawiać sobie wręcz że jeśli droższe od reszty, no to przecież nie bez powodu, musi być lepsze, no ale to pewno też wiesz ;) ale może inni nie wiedzą, choć to mało popularny lab to uj z tym :P
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170785
Nie ma, jest tylko taka

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15547
No nie dla dzieci. Można się zastanawiać czemu ktoś to kupuje? Bo może. Lab jest promowany jako "premium" i niektórzy po prostu lubią tak kupować. Znajomy siedzi w zegarkach i twierdził ze można kupić zegarek z identycznymi bebechami jak rolex za jakieś 10% ceny rolexa i ze rolex to marka dla snobów i ze żaden prawdziwy pasjonat nigdy nie kupi tej marki. I teraz można się zastanawiać po co ktoś kupuje taki zegarek? Bo może ;) ma kase, nie zna sie na zegarkach po prostu kupuje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1075 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39796
Sam jakiś czas leciałem na aptecznej omce, czasy gdy jeszcze kosztowała 80zl za 5amp + koszt recepty ;) łącznie wbiłem 60strzalow, teraz under cypio i różnica taka że więcej w kieszeni siedzi i dupa już nie boli bo omka mi ją urwać chciała xD

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
No a ja sam leciałem na squibbie Przed 1 startem, równo 10 lat temu. Przerzuciłem się z tańszego wtedy cybera, a dlaczego? Bo uwierzyłem w farmaceutyczną jakość No ale właśnie, młody i głupi byłem. Ale oczywiście formę zrobiłem, bo do jakości nie można mieć zastrzeżeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15547
No ale to chyba i tak sie znaliście całkiem nieźle bo jeden koleżka ostatnio do mnie mówi że na samym teście to formy nie idzie zrobić, że do testa to trzeba omke dołożyć . Myślę że nie co zakładać teraz że każdy kto bije tego squibba to od razu sie nie zna tak po prostu jest i chyba trzeba to zaakceptować. Najważniejsze że my sie znamy


Zmieniony przez - Patriotaa w dniu 2024-03-20 12:35:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
To nie Melia była dla zawodowców ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium