SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7388856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4069
dmq92
Masz na tacy. Przyczyny nadprodukcji prolaktyny
przyjmowanie przez dłuższy czas leków, np. obniżających ciśnienie tętnicze, antydepresyjnych.
niedoczynność tarczycy.
przewlekła niewydolność nerek.
choroby wątroby.
gruczolak przysadki mózgowej.
przewlekły stres.


U mnie po terapii odwykowej od alkoholu chlorprotiksen wyj**ał strasznie prolaktynę. Zapewne ni jak ma się to do nandrolonów, ale czuć było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Na bombie jakoś mocno głowy progesteronem bym sobie nie zaprzątał

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Biedaki
dmq92
Biedaki
Czy obniżony prg poniżej normy kojarzony jest że spadkiem libido? Wydaje mi się że nie, ale reszta hormonów ok, tylko prg poniżej i spadek mocny



Tak ogółem dużo lepiej jest mieć go ponad normę niż poniżej.

Sugerujesz jakąś progestyne wbić przy za niskim?



Jak bijesz hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
U mnie hcg nie ma wpływu na progesteron, ja mam zawsze w widelkach czy na bombie czy nie na bombie
Czy wbijam po 5000 jm hcg itd
Chociaż fakt u większość dawki np po 5000 jm będą windowały progesteron wysoko
Z kolejnej strony jak będzie e2 w widelkach i uwalona prolka to progesteron raczej nie podskoczy

Można pokombinowac oczywiście na kilka sposobów

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4069
Ładował ktoś p-efkę w dupsko jako "pobudzacz"? Ile pyknąć? 30 mg- jeden tabs?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Mam rozumieć , ze chcesz sobie tab zapodać w oko saurona ?

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4069
W poślada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Tabletkę ? Dlaczego jej nie połkniesz ?

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4069
You're goddamn right!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
lodzianin1
U mnie hcg nie ma wpływu na progesteron, ja mam zawsze w widelkach czy na bombie czy nie na bombie
Czy wbijam po 5000 jm hcg itd
Chociaż fakt u większość dawki np po 5000 jm będą windowały progesteron wysoko
Z kolejnej strony jak będzie e2 w widelkach i uwalona prolka to progesteron raczej nie podskoczy

Można pokombinowac oczywiście na kilka sposobów


Mechanizm jest całkiem inny przy hcg i ogółem to o wiele bardziej skomplikowane. I właśnie częsta a małe dawki progesteron podbija bardziej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium