SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364455 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669171
TRTforte
Panowie ile po ostatnim strzale trena enan można zbadać estro jakie jest naprawdę bez obaw zakłamania wyniku?


Myślę że do 5 tygodni
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
lodzianin1
TRTforte
Panowie ile po ostatnim strzale trena enan można zbadać estro jakie jest naprawdę bez obaw zakłamania wyniku?


Myślę że do 5 tygodni

Tak właśnie myślałem że ten miesiąc to przynajmniej. Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 98 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6413
rolkoks
Szybkie pytanie, bo jestem świeży mogę rozrobionej HCG trzymać w ampułce w lodówce?, widziałem, że niektórzy dziela na strzykawki i wtedy w lodówce. Bije 250ui 2x w tyg, mam rozrobione tak jak było w zestawie czyli w 5000ui w 1 ml. To na 250ui wychodzi mi 0,05ml, ciężko to nabrać do insulinowki

Rozrób sobie w 2ml. Ja mam insulinowke z 40 kreskami to 4 kreski odpowiadają 250ui, w twoim przypadku 2 kreski.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
Panowie, jak sobie radzicie z back-pumpami? Rozumiem że retencja. Ale u mnie ona nie jest spowodowana wysokim e2, więc tu nic nie poradzę. Orali na cyklu też brak. Leci tylko, po lekkiej korekcie: 175 teścia/tyg, 385 NPP/tyg i długi Master 200/tyg. Woda siedzi typowo w mięśniach, które są twarde, nabite, wszystkie żyły mam na wierzchu, pod skorą wody brak.
Będę wdzięczny za jakiekolwiek porady.
P.S. Czytałem coś o Taurynie. Ktoś sprawdzał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Osobiście po NPP tak mnie pompowało, że nawet kilka min marszu na bieżni było problemem. Spinało wszystkie mięśnie wokół piszczeli.

W Twoim przypadku, jeżeli pompują się prostowniki warto też popracować nad rozciąganiem i wzmocnieniem wszystkich mięśni ,, wokół '' prostowników, antagonistów itd. Często powodem spinania prostownika jest słaby/ skrócony biodrowo- lędźwiowy (psoas major).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
W_ojtek23
Osobiście po NPP tak mnie pompowało, że nawet kilka min marszu na bieżni było problemem. Spinało wszystkie mięśnie wokół piszczeli.

W Twoim przypadku, jeżeli pompują się prostowniki warto też popracować nad rozciąganiem i wzmocnieniem wszystkich mięśni ,, wokół '' prostowników, antagonistów itd. Często powodem spinania prostownika jest słaby/ skrócony biodrowo- lędźwiowy (psoas major).

Kurdę, no po awansie, bardziej przełączyłem sie na siedzący tryb pracy. Może być to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364455 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669171
Ja nie mam takich problemów od chwili jak zacząłem chodzić na KM

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
lodzianin1
Ja nie mam takich problemów od chwili jak zacząłem chodzić na KM

Co to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364455 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669171
Kravmaga
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Sector27
W_ojtek23
Osobiście po NPP tak mnie pompowało, że nawet kilka min marszu na bieżni było problemem. Spinało wszystkie mięśnie wokół piszczeli.

W Twoim przypadku, jeżeli pompują się prostowniki warto też popracować nad rozciąganiem i wzmocnieniem wszystkich mięśni ,, wokół '' prostowników, antagonistów itd. Często powodem spinania prostownika jest słaby/ skrócony biodrowo- lędźwiowy (psoas major).

Kurdę, no po awansie, bardziej przełączyłem sie na siedzący tryb pracy. Może być to.


No to zdecydowanie może być to. Problemy z całą strukturą zginaczy biodra dokuczają bardzo często osobom, które mają siedzący tryb. Psoas major może być ciągle w napięciu, prostowniki jako antagonista też się napinają, by utrzymać neutralną pozycję i mamy problem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium