SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7428769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
dmq92
Dlaczego musisz dac 1:1?



No jak , szkola mowi 1 do 1 albo na korzysc trenu , czy mam info nie aktualne haha , no nie zawsze kazdy mi powtarzal zeby nie przebijac testem trenu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
dmq92
Wojmir28
Nie patrz na to ile kto bierze. Co z tego że typ bije 450mg towaru łącznie i wygląda jak gość który wali 1,5g. Czasem ludzie biją może za dużo, ale na pewno jeśli walisz 1,5g to zmniejszenie dawek do 500mg nie spowoduje nagle wystrzelisz magicznie do góry.


Dokladnie. Na dużych nie progresujesz na malych tez nie będziesz. To nie towar jest problemem
Trzeba znalesc sposob na siebie. Ja na wiekszych dawkach czuje sie po prostu zle, nandrolony treny i orale daja mi tylko regres. Duze dawki podobnie. 500-700 to taki maks na ktorym dobrze funkcjonuje. Procz bolda jtorego leci teraz gram i jest bdb.

Okres masowy sobie dobrze zaplanuj Tomas a nie zaczynasz od gramow a potem co? Sciecie dawek? I skad ma byc bodziec? Wydsje mi soe ze troche to chaotyczne i za duzo kombinowania. Sam sie tak przejechałem ostro w zeszlym roku .

Ja jeszcze mam do konca masy 3 tygodnie , i progresuje , dorzucilem ww doszlo kg na wadze , tam dwa tygodnie temu mialem tak naprawde mala.zacinke co wam pisalem jak to 2 g poszlo testa haha no i w niedziele naczczo bylo 1,5 kg na wadze , dawke zmniejszylem do 1 g bo to bylo jakies nieporozumienie z tym 2g , teraz polecialem tydzien ba 1 g plus wyzeh ww tak jak pisales i wiem ze w niedziele bedzie znowu cos na plus na wadze
Ponad to czuje sie okej silowo to progres jest tak czy siak , sylwetkowo tez jestem zadowolony kilo rosnie na 3d na bebzonie sie trzyma nie podlewa mnie zaspecjalnie

No i tak sobie wymyslilem na ta koncowe masy tren wrzucic i wrzucilem i mysle ze to wyjdzie na dobre , no i z tad to przemyslenie o mniejszej dawce testa do trenu bo tak wszyscy radza chyba taka stara prawda tak ...


Po masie tne i tez w sumie ten sam zestaw test tren bold tyle ze deficyt kcal ,



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-01-24 07:17:10

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-01-24 07:17:22

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-01-24 07:19:15
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46491
Amg27
Ketchup i thomas ile wy tam aktualnie teścia lecicie ? Cos koło grama week ?

No 1g cypio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Thomas07
dmq92
Dlaczego musisz dac 1:1?



No jak , szkola mowi 1 do 1 albo na korzysc trenu , czy mam info nie aktualne haha , no nie zawsze kazdy mi powtarzal zeby nie przebijac testem trenu


Najlepsza formę w życiu zrobiłem dając trena 3:1 do testa. Sjady praktycznie zerowe wtedy.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Tren działa neurodegradacjnie. Jak chcesz mieć powidła w czaszce to śmiało można i 5:1 tren:test.
Ludzie patrzą na flaki, że im odwala, a mało kto się zastanawia nad tym dlaczego ma dziury w pamięci, że coś nie tak z neuroprzekaźnikami, że jakiś głupszy się zrobił i ciężko mu myśli zebrać.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tomas mozesz spokojnie i gram testa zostawić. Tylko po co? Ale 300 troche malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Wszystko zależy jak długo się ciągnie tak tren,nie każdemu odwala i łeb siada, jakby tak było to większość starych dobrych zawodników nie byłoby teraz biznesmenami.Jednocześnie papkę z mózgu można sobie zrobić lecąc maraton ćpania z alkoholem. Wszystko jest dla ludzi, ale z głową.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
To, że nie masz agresji, zmian nastroju nie znaczy, że nie robi Ci galaretki z mózgu. Robi każdemu. Można temu zapobiec w dużym nstopniu, ale suplementacja na łeb jest znacznie droższa od profilaktyki na flaki, która jest droższa od samego trenu ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941378
Tren ryje głowę i to strasznie , najgorsze że człowiek zdaje sobie z tego sprawę dopiero jak z niego zejdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Wojmir28
Tren działa neurodegradacjnie. Jak chcesz mieć powidła w czaszce to śmiało można i 5:1 tren:test.
Ludzie patrzą na flaki, że im odwala, a mało kto się zastanawia nad tym dlaczego ma dziury w pamięci, że coś nie tak z neuroprzekaźnikami, że jakiś głupszy się zrobił i ciężko mu myśli zebrać.



Panowie , tj prawda najprawdziwsza w 2017 o tym tu dyskotowalismy jak to wam mowilem ze sie tepy zrobilem jak chuuu..j , koncentracja pamiec tak to naprawde odczulem i to gdzie ja jestem w pracy zawsze na palnych obrotach i na pelnym skupieniu itp itd , odcielo mnie dosc konkretnie , ale naszczescie odbilem na dobre tory haha
No i co i flaki to samo przy 600 trenu bo tyle szlo , koniec z jedzeniem haha , oczywiscie wszystko zostalo ponaprawiane , lekcje odrobione i jeszcze wieksza profilaktyka na bierzaco ale do 600 mg trenu nie ide juz haha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium