SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7367365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
a tak zmieniajac temat to bedac wczoraj u dermatologa zobaczylem ulotke nt nowej peptydowej terapii na wypadanie wlosow. lecza to oligopeptydem-54, ktory blokuje dzialanie DHT. ciekawy temat, ktorego jeszcze nie zglebialem. byc moze jest to jakies wyjscie dla osob, ktore maja problemy z sajdami od wlasnie dihydro
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114073
Jak wejdziesz sobie na instagrama Dominika Micha to on tam Epitalonem cuda robi i normalnie kolesiom włosy odrastają,po 50 dniach wrzucili fotki i powiem szczerze,że efekty rewelacja.Nie wiem czy sam się nie skuszę bo mi połowę włosów przez ostatnie 3 lata wypadło :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Interesujący temat bo zamierzałem sobie przeszczepy porobić. Muszę też zgłębić ten temat. Co do o3. Stojeden próbowałem różnych uwierz mi. Z certyfikatami, tanich, drogich. Nie za każdym razem Ale często mubsie odbija i czuje posmak rybnego oleju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja od dwóch tyg łysy i wkoncu wyglądam jak prawdziwy kox
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Ja tam lubię na Alvaro haha
Kiedyś się na łyso obcinalem regularnie za młodu. Wtedy włosów w hvj. Teraz włosów połowę z tego co było A ja zapuszczam. Życie jest przewrotne.
Stojeden jak ta swoją omega 3 jesz ?
Polec coś zobaczymy co tam a super drugie i hiper wynalazki spozywasz. Może mi posłuży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
dla tych co borykają się z wypadającymi włosami to odwiedźcie sobie kanał na yt more plates more dates. gość tam też działał cuda z włosami

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Kilku znajomych było w Turcji na przeszczepie. Na prawdę robi wrażenie. Cała reszta podchodzę sceptycznie będąc szczerym. Że zapobiega wypadabuybwlksow włosów coś to Jeszce uwierzę. Ale że dorastają to tak średnio. Choć jestem niedowiarkiem i chciałbym się mylić.
Teraz u mnie też też przeszczepy robią gdzie mieszkam. Ale jeśli coś by poniglk jak piszecie to wolałbym spróbować i się przekonać. Zaraz się w to Zagłębie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Sory pisze z telefonu i słownik mnie zabija.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24545 Napisanych postów 68232 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538294
Na głowie brakuje w hvj, a od szyji w dół małpa.
Coś się popjerdolilo chyba bo miało być odwrotnie %%
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tez ziomek robił w Turcji 12 tys i efekt wow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium