SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
lodzianin1
Statyny to straszny syf


Zależy jak kto reaguje, jedni mają sajdy, inni czerpią tylko korzyści. Monakalina K też przez wielu przeklinana, a u mnie bez sideów, elegancko zbijała LDL.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39950
Fuzja95
Dieta dieta raz jeszcze dieta i aktywność fizyczna jeśli chcesz poprawić cholesterol hdl,ldl i trójglicerydy.




Dieta wysoko węglowodanową stosuje najlepiej na mnie działa, praca w kopalni średnio 25 dniowek w miesiącu trening 2x bjj 2x siłowy waga około 85kg bf w miarę niski krata na brzuchu jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
Niby Cardarine poprawia stosunek hdl do ldl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 40 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 938
Ale krata na brzuchu to nie wyznacznik zdrowej sprawnej sylwetki : )
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39950
Sector27
Niby Cardarine poprawia stosunek hdl do ldl.

Gw odpada po 1 tabletce mam zgage okropna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39950
Fuzja95
Ale krata na brzuchu to nie wyznacznik zdrowej sprawnej sylwetki : )


No to logiczne, kolega napisał aktywności fizyczna która u mnie jest bardzo ale to bardzo duża, dieta jest 70% zdrowa. Od kiedy jestem na testosteronie jakoś się te lipidy pogorszyły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
WdzJlb
Sector27
Niby Cardarine poprawia stosunek hdl do ldl.

Gw odpada po 1 tabletce mam zgage okropna

U mnie też, niestety. I nie tylko zgaga
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
lodzianin1
Statyny to straszny syf


Sporo skutków ubocznych i niektóre " schorzenia " dyskwalifikują do brania statyn

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Wiad
Siewca Wiatru
Na przestrzeni kilku ostatnich lat większość osób zaprzecza samym sobie. Niektórzy przypominali chorągiewki na wietrze. Zwłaszcza zagranicznych trendów. Mało wśród tych ludzi jest szczerości. W Twórcy tego nagrania o fatalnej wiedzy naszego forum bardzo denerwuje mnie to że zgadza się on wyłącznie z ludźmi którzy zgadzają się z nim. I mają takie same zdanie. Nawet jeśli podasz argument i na jego podstawie kulturalnie się spytasz Olszewski się na Ciebie wk***i jakbyś był totalnym bezmózgiem. Tylko dlatego że nie podzielasz jego zdania i masz czelność nie zgadzać się z jego metodami. Więc naprawdę ktoś chce płacić za miejsce w którym panuje takie podejście ? ;]


Dzięki za odpowiedź. Rzeczywiście to chyba cecha charakterystyczna youtuberów - nie zgadzasz się, więc jesteś półgłówkiem. Jęczą o komentarz, bo podbija algorytm, ale muszą być to ochy i achy. To nie tylko kwestia Olszewskiego - Czechowicz czy Modzelewski mają podobnie. Ten drugi ograniczył działalność na YT w ostatnim czasie. Nie wiem - może jacyś przewrażliwieni są.
Z drugiej strony - tutaj też bywa tak, że jak ktoś ma inne zdanie to często wiad-ro pomyj się na niego wylewa. Wiadomo, że jedyny słuszny lab to X, wiadomo że rozpiski są często na zasadzie kopiuj-wklej (mimo różnych ankiet)... a! I HCG obowiązkowo, bo idiota. Zatem myślę sobie, że może to nie tylko kwestia celebryckich zawodników z YT. Rzecz jasna - nie wszyscy. Ani tu, ani tam... ale jednak wystarczająco krzycząca większość.

Moim zdaniem olej w łapach Olszewskiego jest już na poziomie przekreślającym go w zawodach. Zobaczymy. Ostatni sezon - totalna porażka. Ta karta pro, którą często ma za plecami to żony.

I jeszcze uwaga, co do zmiany poglądów. Jeśli wynika z hipokryzji i co drugi dzień inny koncept - jasne, że tak nie powinno być. Ale pewna ewaluacja jest chyba naturalna. Niech pierwszy rzuci kamień ten, który dziś bije kropka w kropkę tak samo jak 5 lat temu. Niemniej - ludzie szukają optymalnej drogi dla siebie i to chyba nic złego. Z wiekiem też zmieniają się trochę priorytety...

No cóż... I bądź tu mądry - kogo słuchać... za darmo czy za kasę...
Cenne uwagi przekazałeś - dzięki raz jeszcze!


Też zauważyłem takie kółko wzajemej adoracji w tych nazwiskach

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 40 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 938
To napisz swoja diete jak na co dzien jesz,ja nic o Tobie nadal nie wiem a szukasz magicznej tabletki..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium