SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
lordknaga
no ok, ja chodze w koszulce najaki za 30euro a ty mozesz chodzic w balenciadze czy ch** wie jak to sie nazywa za 800euro i co to pokazuje? ze ja jestem biedny, ze ty jestes bogaty? mozesz byc bogaty i chodzic tez w najce przeciez a z towarem jeszcze jest tak, ze nie kupuje sie go jak wiekszosci rolexow czy innych drogich gowien na pokaz... tylko wkuwa w domu, bez nikogo, dlatego dla mnie takie marki jednorozce to jest jakas parodia ta sama rozlewnia robila tez drugi lab - exportmed czy cos takiego, ktory byl tanszy, to w czym on sie roznil od squiba?


Exportmed nadal na rynku.
Aktualnie provi, nie mam zastrzeżeń. Moje odczucie, że npp squibb
deczko było silniejsze od Exportmed.
Ale panowie nie bijmy piany. Dzisiaj jest międzynarodowy dzień wróbla oraz dzień szczęścia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Nie no nikt nie biję piany, tylko mam wrażenie, że tylko Lord rozumie o co mi chodzi, a Wy odbijacie w zupełnie innym kierunku, właśnie choćby z takim porównaniem do ubrań, które nie jest trafne jak już Lord napisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15547
lordknaga
no ok, ja chodze w koszulce najaki za 30euro a ty mozesz chodzic w balenciadze czy ch** wie jak to sie nazywa za 800euro i co to pokazuje? ze ja jestem biedny, ze ty jestes bogaty? mozesz byc bogaty i chodzic tez w najce przeciez a z towarem jeszcze jest tak, ze nie kupuje sie go jak wiekszosci rolexow czy innych drogich gowien na pokaz... tylko wkuwa w domu, bez nikogo, dlatego dla mnie takie marki jednorozce to jest jakas parodia ta sama rozlewnia robila tez drugi lab - exportmed czy cos takiego, ktory byl tanszy, to w czym on sie roznil od squiba?



No wydaje mi się ze nikt biedny nie chodzi w oryginalnych ciuchach balenciagi ale to nie znaczy ze osoba w nike jest od razu biedna. Ja to osobiście siedzę trochę w temacie klasycznej męskiej elegancji i tutaj żadne znaczki nie mają znaczenia. W tym świecie marki budują swoją pozycję głównie jakością. Np nie kupisz dobrego golfa za 50zl bo to będzie wszystko syntetyczne zrobione z akrylu, za 150zl kupisz bawełnę a za wełne merynoską musisz zapłacić +300zl i po prostu wiesz tutaj za co płacisz. A to ze jedna rozlewnia robiła dwa laby to jeszcze nic akurat nie oznacza mogą dwa te same produkty różnej jakości wychodzić z tej samej fabryki ale to oczywiście wszystko tylko czysto hipotetycznie. Ja tam żadnego squibba na oczy w życiu nie widziałem, dostałem ostanio cypio od jakiegoś Schweizer Pharmacy o którym pewnie nikt tutaj nie słyszał ale jakość wykonania jest top i klepie? Klepie, na badaniach wszystko jak trzeba.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
znam ludzi osobiscie jw. napisane, ze kredyty brali na szmaty i ajfony a te znane marki typu guczczi, blenciagi itd. to czesto chodza ludzie na pokaz, zeby podbudowac swoje ego a w domu do gara nie ma co wlozyc oczywiscie sa ludzie, ktorzy maja szmal i chodza w takich markach, ale wystarczy pojsc do brown tomasa i zobaczyc 90% klienteli, sa tez ludzie, ktorzy maja szmal i sie z tym w ogole nie obnosza, i jak zobaczysz na ulicy, to w zyciu bys nie powiedzial, ze na koncie miliony... ale dalej nie rozumiem co to ma do bicia towaru i przeplacania za mityczny lab albo lepiej, mityczna etykiete, skoro tym nawet nie ma jak sie pochwalic jak mowilem - z otoczenia wiem, ze lab jest ok i nigdy nie wieszalem na nim psow, ale jest wiele labow, ktore tez sa ok, ktore nie maja na etykiecie squibb a maja w srodku taka sama jakosc i sa duzo tansze i tutaj jest glowkowanie - po ch**a przeplacac zeby na forum sie pochwalic 'a ja bije squiba biedaki a was nie stac i nie macie dojscia' albo ze jakis tam pro czy gosc z genemto bije, ten sam wbije pol grama testa z DNA a wyglada lepiej jak 99% tego forum na 4 srodkach...

i dalej do tego exportu, skoro to jest jakis blizniaczy lab, ktory jest tanszy, to dlaczego jest tanszy? bo inny surowiec, inne stezenia, gorzej gotowane czy co? jak z ta melia bylo, nastepny lab jednorozec, dla wybranych klepie 3x lepiej jak inne a na badaniach w butli to samo co w budzetowcach.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 3/20/2024 5:35:50 PM
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16106 Napisanych postów 18065 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196479
Sami takim pisaniem na 3 strony o tym całym squibie robicie om reklamę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16106 Napisanych postów 18065 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196479
modlic
kosta83
Spokojnie wystarczy.
Ja po narkach, udach, najszerszych bije 0.45x13 i wchodzi pięknie

Tak z ciekawości, ktoś wkuwa w najszerszy czy sam robisz.
Za krótkie grabie mam.


Sam robie.
Lotka w prawej ręce, lewą ręką łapie za prawy łokieć o dociągam sobie rękę z lotką do lewego najszerszego. Nie robię aspiracji tylko patrzę żeby nie wbić w żyłę. Pierwszy strzał trochę boli ale później wchodzi pięknie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15547
Lord no właśnie może po to przeplacają za squibba żeby sie pochwalić na forum, może ziomkom z siłowni a moze zachowują się niczym ci goście z brown tomasa że biją premium lab ale tego po nich nie widać . A co do dwóch jakości produktów z jednej "fabryki" to jest przecież norma, w sensie ja nie wiem jak się testosteron produkuje ale dajmy na to robią dwie wódki w jednym miejscu i jedna będzie super wydestylowana i nie będzie wykrzywiac ryja a drugiej bez zapitki nie przelkniesz. Kolejny raz podkreślę ze ja nie wiem czy jest tak w tym przypadku bo moze to są te same produkty z inna etykieta ale masz na to dowody? :D Przecież nawet partia partii jest nie równa z jednego labu. Ale dobra ogólnie bo ja czasem lubię bez sensu ciągnąć dyskusje a ogólnie to ja rozumiem o co Wam chodzi i się z wami zgadzam. Do wora ze squibbem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1075 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39796
No już widzę że typom się chce dwa gary gotować z różną jakością teścia
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15547
Hehehe ja nie wiem jak produkcja tego sie odbywa, patrząc na ta ostania akcje CBŚP co zamknęli to laboratorium gdzie robili Athletic Lab i pare innych labow to wyglądało to bardzo profesjonalnie ale pewnie nie zawsze tak jest. Ufam Wam ze wiecie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1075 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39796
No wyglądało profesjonalnie xD "garczek" to przenośnia ;) bardziej chodziło o to że zrobią ten "garnek" gotowego testa i rozlewają pozniej pewnie do tych wszystkich labow które wymieniłeś xD że nie robią dla każdego labu osobna mieszanke bo to nie byłoby logiczne xD

S ex
A lkohol
A naboliki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium