SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7429393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86524
Amg27
acidm
19Cayenne91
Dieta na 80%, treningi w domu, klatę, barki się zrobi okej + drążek
Lekko nogi.

Ale już rzygam tym.



Porozkminiaj treningi w izometri i z uzyciem lin .Zeby to mialo jakis sens musi za kazdym razem leciec to bólu,plus taki ze wiele rzeczy wzmacnia core.

Ogółem hoojnia tak czy siak.




Acidm chyba udostępnił konto bratu pod swoją nieobecność bo od kilku dni tak mądrze piszesz


Niech ci bedzie


Zmieniony przez - acidm w dniu 6/24/2020 5:35:19 PM

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
czellista
no jak to dzisiaj uslyszalem to sie lekko zbulwersowalem licze po cichu, ze otworza tydzien, max dwa tygodnie pozniej

Też tak myślę, dwa tyg, a jak nie to początkiem sierpnia już na pewno.

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ten scenariusz jest niestety najbardziej prawdopodobny i bedzie taki ping pong - my na silownie, a oni druga fala korony i lockdown

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Porażka z tym wszystkim

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86524
Nie wiem czy ktokolwiek pozwoli na drugi lockdown po pierwszym,popatrzcie ilu ludzi bez kasy,ile firm popadało i żadnej sensownej pomocy nie ma.Raczej zaostrza zasady odnośnie higieny,ograniczenia ale bez lockdownu.
2

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5431 Napisanych postów 15460 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388711
to samo mysle, wiekszosci nie zamkna ale podrasuja troche zasady
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
obok mnie 2 wioski zamkniete przez pseudowirusa a nikt ani razu nie zakaszlał, wszyscy maja test pozytywny. Ostatnio była afera bo zrobili test kozie i tez byl pozytywny. Zyjemy w wielkim klamstwie. Całe szczescie u mnie na wsi 4 silownie prywatne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ostatnio sluchalem jakiegos tam programu na bbc to mowili, ze jakos tam obliczyli, ze przez ten caly lockdown gospodarka UK tak dostala w dupe, ze wyszlo im, ze odrobia straty w okolo 3.5 roku

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
moi koledzy pracuja po całym świecie i zaden nie zna osobiscie ani 1 chorego

troche sie uruchomilem bo mnie pani przed chwila probowala ze sklepu wyprosic za brak maseczki ktorej nie mialem ani razu na sobie od poczatku tego cyrku


Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2020-06-24 19:10:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Cycu_ś
obok mnie 2 wioski zamkniete przez pseudowirusa a nikt ani razu nie zakaszlał, wszyscy maja test pozytywny. Ostatnio była afera bo zrobili test kozie i tez byl pozytywny. Zyjemy w wielkim klamstwie. Całe szczescie u mnie na wsi 4 silownie prywatne


nie wiem ile w tym prawdy, odnosnie testow, ale sluchalem wypowiedzi profesora, co dostal nobla za cos tam w dziedzinie medycyny, to mowil, ze te testy to taki polowiczny przekret. ja tego nie umiem dobrze wytlumaczyc, ale chodzi o to, ze te testy poddaja probie to, co oddajemy do analizy, rozne ilosci razy. i np. jeden test poddaje probie material 20 razy i podaje wynik, inny test sprawdza 30x, a inny 35x. i jak Kowalski podda sie badaniu z uzyciem testu, ktory podejmuje probe 20x i wyjdzie wynik negatywny to jak podda sie temu, co sprawdza 30x to mu wyjdzie juz pozytywny. i problem w tym, ze kazdy kraj ma inny rodzaj testu. i dochodzi do sytuacji, ze ta sama osoba w kraju X nie ma koronawirusa, a w kraju Y ma.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium