SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Czy dodanie jednego powtórzenia na masie w skali miesiąca przy tym samym ciężarze z 11 do 12 powtórzeń to dobry progres jak na bycie na testosteronie + anaboliku? I czy trzeba notować progres siłowy, by budować mięśnie? Ja nie odnoszę progresu siłowego (w skali roku pewnie odniosę jakiś minimalny, więc teoretycznie tak).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Można by powiedzieć, że słabo no chyba, że mialbys juz wymaksowane mocno ciężary, wiadomo,że nie da się dodawać w nieskończoność ale zastanowił bym się nad tym raczej bo najprawdopodobniej robisz coś nie tak
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
ziki2000
U mnie świetnie sprawdziło się hmg apteka
Koszt nie mały ale jak hcg nie daje radę to polecam



Ziki kiedyś jak jeszcze robiłem odbloki. Gdzie hmg dopiero się pojawiło. To biłem najpierw HCG. Potem hmg. Clomidu nie ruszałem wcale. Tylko ta tego hmg spro wladowalem. Odblok w sumie się udal. Łapałem się w normy
1

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28671
ziki2000
Maj 20
flatearth
Jesli ktos ma stany depresyjne na dece to na trenie tez jest szansa ze moga wystapic czy tren nie dziala w ten sposob? Chodzi mi tu raczej o kosmetyczne dawki trena rzedu 200mg week





Zmieniony przez - flatearth w dniu 12/28/2022 4:51:15 PM

Pytanie winno być zadane odwrotnie. Jak na trenie jest depra, to czy na npp też wystąpi. I tu można by próbować. Natomiast jak już na npp cię łapie, to na trenie na bank.


Bzdura
Na dece mam deprechę
Na trenie nigdy w dawkach nawet do 600mg Ew


Na dece jak wypuściłem prolaktynę za dużo, to byłem nie do pogadania z innymi, tzn zero empatii, wyj**ane miałem. Depresją bym tego nie nazwał. Teraz jak unormowane wszystkie to jest ogień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28671
Marian 87.
Nie biłem hcg chyba od 7 lat
Żyje
Libido Ok
Jaja ok


Marian Ciebie to zamiast z gliny to wykuli z stali chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28671
PrzeGibon
"...we actually want the CONVERSION process of T4 into T3 to take place, because it's the presence of those mediator enzymes that will allow the T3 to be synergistic with GH, instead of being inhibitory as is seen when T3 is simply added to a GH cycle. And remember, we don't only want T3 levels high, but we want types 1 and 2 deiodinase to get us there- and when we take supplemental T3, that just doesn't happen…all that happens is the type 3 deiodinase enzyme shows up and negates the beneficial effects of the T3 when we combine it with GH.

And that's where myself and Dr. Daemon ended up, after a week of e-mails, researching studies, and gathering clues.

If you've been using GH without T4, you've been wasting half your money - and if you've been using it with T3, you've been wasting your time."


Tak przecież to jasne że z gh dawać T4 lub T3+T4. Każdy powinien to widzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
A jak dam tiromel to będzie bardzo zle do hgh :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470129
Helionus
Marian 87.
Nie biłem hcg chyba od 7 lat
Żyje
Libido Ok
Jaja ok


Marian Ciebie to zamiast z gliny to wykuli z stali chyba


Odpukać
Oprócz zj**anego wzroku w jednym oku przez j**anego okulistę za młodu (złe szkła przez co jedno oko nabawiło się niedowidzenia) i powiększonej lewej komory serca wszystko działa jak należy
Pomijając wszelkiego rodzaju większe i mniejsze kontuzje ale nic się jeszcze nie urwało a dźwigam już ze 20 lat


Zmieniony przez - Marian 87. w dniu 2022-12-30 19:06:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Szybka strzała , czy rodzaj estru ma wpływ na ilość estro we krwi ? Biłem cypa e3d poniżej 500 i dawałem więcej bolda żeby ogarnąć estro a teraz bije 500 susty ( zwiększyłem nawet w ostatnich dniach na 600 ) i bold leci w śladowych ilościach tyle że bite e2d razem z NPP. Fakt , najlepiej to sprawdzić na badaniach ale czuję po sobie a zbadam po nowym roku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1281
Siema czy moge brac BPC157 z antybiotykiem CEFOX?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium