SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7389388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 3634 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86296
2 tyg będzie, teraz wygląda to okej ale lekarz szaleje jak tylko wynik wyjdzie lekko ponad normę i nie chce podbijać :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Weź TUDCA jak masz obawy, na pewno coś zbije w te 2 tygodnie, bo w miesiąc potrafi obniżyć markery wątrobowe do bardzo niskiego poziomu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
LevelPl
Kolego nie pompuj się bo pekniesz ;) teoria czasami mija się z praktyką i gdybym nie miał żony której waga całe życie waha się między 48-50jg przy 168cm wzrostu to bym się nie kłócił ;) urodziła mi dwójkę dzieci i zawsze po paru miesiącach wracała do wagi wyjściowej. Hormony ok, aktywności mało, jak zrobi 8tys kroków to jest wow ;) przejada sporo, prawie tyle co ja a jestem ponad 20kg cięższy ;) i żeby nie było spontanicznej aktywności czy tygodniowego bilansu ostatni przykład: 2tygodnie nad morzem, aktywność identyczna czyli lenistwo, miska identyczna + moja żona lody, gofry (z dziećmi) bo ja nie przepadam ;) i piwko ;) ja bez piwa, słodyczy ;) podkreślam różnice wagi ;) ja waga w górę, ona bez zmian ;) geny po tacie bo ma tak samo ;)


Przekaż jej, że jej zazdroszczę
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
LevelPl
Kolego nie pompuj się bo pekniesz ;) teoria czasami mija się z praktyką i gdybym nie miał żony której waga całe życie waha się między 48-50jg przy 168cm wzrostu to bym się nie kłócił ;) urodziła mi dwójkę dzieci i zawsze po paru miesiącach wracała do wagi wyjściowej. Hormony ok, aktywności mało, jak zrobi 8tys kroków to jest wow ;) przejada sporo, prawie tyle co ja a jestem ponad 20kg cięższy ;) i żeby nie było spontanicznej aktywności czy tygodniowego bilansu ostatni przykład: 2tygodnie nad morzem, aktywność identyczna czyli lenistwo, miska identyczna + moja żona lody, gofry (z dziećmi) bo ja nie przepadam ;) i piwko ;) ja bez piwa, słodyczy ;) podkreślam różnice wagi ;) ja waga w górę, ona bez zmian ;) geny po tacie bo ma tak samo ;)


Nikt się nie pompuje, chyba że piszesz o sobie. Nie będę analizował tego przypadku, ale powtarzam, może Ci się dużo wydawać, możesz dużo nie rozumieć, ale nie możesz zaprzeczać bilansowi kalorycznemu. Poważnie jak masz problem z akceptacją tego, że nie ma czarów idź do Sowinskiego, zapłać mu i jestem przekonany, że znajdzie on powód dla którego "jem dużo i nie tyje". Tutaj panuje wśród niektórych taki prymitywnu Ciemnogród, że tylko powoływanie się na autorytety czy jakieś dowody agedgtoryczne są w stanie kogoś zmusić do refleksji. Straszne, jeszcze pisanie teoria a praktyka i to w takim kontekście brzmi jakbyś rozmawiał z szympansem. Oplułem makrela monitor
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 1103 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40396
Ale nikt Cię nie prosi o analizę xD Sowińskiego znam/czytam/szanuje jak pewnie większość forum ;) powodu nie będę szukał bo i Ja i Żona jest zadowolona że jest szczupła i może jeść ile chce xD bez odbioru kolego ;)


Zmieniony przez - LevelPl w dniu 2022-05-31 08:20:23
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
Panowie jakie buty stricte treningowe możecie polecić? Najlepsze jakwe dotąd kiedykolwiek miałem, dolegają pieieknie do stopy i cwiczy się rewelacyjnie to Nike metcon 2. Te za kostkę w ogóle warte uwagi? Szczerze jakoś za bardzo do mnie nie przemawiają, choć nie miałem nigdy na girze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16179 Napisanych postów 18100 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196626
Jak Ci się dobrze trenowało w metconach to kup sobie nowszy model. Ja trenuje w metcon 6 i jak dla mnie super uniwersalne buty na siłownię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4189
Ja również polecam metcony. Mam 3 już chyba z 5lat. Mega solidne i wytrzymałe. Teraz już widze 7 do kupienia, także ja bym brał bez zastanowienia - konkretny but na kilka lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402561
"Lepsze jest wrogiem dobre" też bym nie szukał innych jak masz sprawdzon i byłeś bardzo zadowolony.. Też w takich trenuje i sobie bardzo chwalę, mam 6 i 7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10200
Można tu zapytać się o badania w danym mieście?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium