SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7272918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113953
Po prostu chce sprawdzić coś więcej niż morfo bo ostatnimi czasy w ogóle tego nie sprawdzałem no i to echo zrobić dla świętego spokoju a lecę testa i mała dawkę deki.Przez ostatnie ponad pół roku też sie prowadziłem dość ch**wo kilkudniowe balety(nie tylko alkoholowe) itd. Z tym,że u mnie sok to tam najmniejszy wpływ pewnie miał na moje zdrowie przez ostatnie kilka lat


Zmieniony przez - 17kamil175 w dniu 2020-06-28 18:06:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30051
wystarczy przestac cpać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113953
Dla mnie życie nie polega tylko na siłce i jedzeniu kurczaka z ryżem,mam ochotę się bawić to się bawię;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 561 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34961
Amg27
Jak dasz np 75 mg w ciagu dnia to namiot powinien stanąć na baczność jeszcze tego samego dnia . Przynajmniej ja już tak ta dawkę czuje i przetłuszczone czoło

A biorąc po 50mg z rana po ilu dniach najpóźniej powinno być czuć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94098 Napisanych postów 363934 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667598
Nie u każdego musi to być jakaś mega poprawa libido

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94098 Napisanych postów 363934 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667598
17kamil175
Dla mnie życie nie polega tylko na siłce i jedzeniu kurczaka z ryżem,mam ochotę się bawić to się bawię;)


I tak ma być
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
17kamil175
Panowie czy jakieś suple mogą mieć wpływ na wynik kreatyniny i mocznika? I jeszcze jedno pytanko dziś cały dzień mam biegunkę a jutro z rana chce zrobić morfo I inne p******y jak myślicie lepiej poczekać kilka dni aż biegunka ustąpi czy raczej nie będzie mieć wpływu na wyniki?


Wszystko ma wpływ na wynik zarówno tego co pytasz jak i reszty podst bad diag. Jeśli tańczysz często masz zachwianą homeostaze, a to daje obraz w wykonywanych bad diag. Może Ci się wydawać że po, pare dni zalewasz się izo/wodą/electro ale komórki mają swoje zdolności absorcji i nie koniecznie nawadniasz się na tyle ile zaraz znowu wchodzisz na bal. Stąd ciągle takie a nie inne wyniki badań. Oragnizm pewnie zaadoptował się do takiego trybu i możesz czuć się dobrze, ale wyników nie oszukasz stąd chyba Twoje zdziwienie no jak to ...ano tak to Wrzuć mi swoje wyniki + morfo ostatnią aktualną.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113953
Ostatnie wyniki jakie mam to tylko morfologii,reszta w karcie u lekarza bo on zlecał te wszystkie badania,także nie wiem czy sama morfo coś Ci powie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Wystarczy, nerki masz zdrowe.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Czy miesien z nagromadzonymi punktami spustowymi , nie rozbijany wcale, moze nie rosnąć pomimo wlasciwego treningu, regeneracji , makro ,nadwyzki kal i progresu silowego ?


Jeśli dobrze mysle to taki miesien , jest zle odzywiony , usuwanie metabolitów po treningu tez nie jest na tym poziomie co trzeba.


Zmieniony przez - acidm w dniu 6/28/2020 8:19:23 PM

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium