SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7395544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Ketchup123
No jak popijam ocet albo cytrynke przed posiłkiem to jest git ale podraznia, gazowane tak samo cole czasami popijam ale też gazowane , omine jedno zakwaszanie i od razu zle trawienie, pytałem właśnie tego lekarza o to on mówi że ten żoładek nie jest właśnie w takim złym stanie żeby takie jajka jak ja mam z trawieniem były to już sam nie wiem i teraz co 3 tyg czekać ba wynik i.ch** wie co robic


Jesli zoladek w miare to jeszcze jelita
Przez to ze masz niedokwaszony zoladek i brales ipp moglo duzo patogenow dostac sie do ukladu pokarmowego

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Mozesz zrobic test test wodorowo metanowy i bedziesz wiedzial czy jelito cienkie jest ok
Tu nic nie beda ci wkladac.

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Ten test ma wartosc diagnostyczna jak ja na rynku matrymonialnym dla niepijacych alkoholikow.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
asmo1992
Ten test ma wartosc diagnostyczna jak ja na rynku matrymonialnym dla niepijacych alkoholikow.


A znasz jakis lepszy sposob na sprawdzenie jelita ciekiego? bo w klinikach to stawiaja na pierwszym miejscu

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Nie jestem az tak w temacie gastro, ale ludzie mają z jelitami jakies sibo itd i wychodzi kosmiczny rozstrzal od wartosci poprawnych do tych poza norma, więc to ze ten jest pierwszy nie znaczy ze jest idealny... Poza tym oprocz tego metanowego jest chyba jeszcze jakis z laktulaza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
asmo1992
Nie jestem az tak w temacie gastro, ale ludzie mają z jelitami jakies sibo itd i wychodzi kosmiczny rozstrzal od wartosci poprawnych do tych poza norma, więc to ze ten jest pierwszy nie znaczy ze jest idealny... Poza tym oprocz tego metanowego jest chyba jeszcze jakis z laktulaza


O tym laktuaza to nie ma nic na necie ?

A jak naprawialem jelito grube i rozmawialem z lekarzami to polecili mi ten test wodorowy !
I tu teraz pytanie komu wierzyc ?
Ty piszesz ze bee bo ludzie tak mowia .
Lakarze mowia ze jest dobry ?

I badz tu madry

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 109 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 25045
Zespół przerostu bakteryjnego jelita cienkiego (SIBO) rozpoznaje w teście z glukozą lub laktulozą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Rapid34
Zespół przerostu bakteryjnego jelita cienkiego (SIBO) rozpoznaje w teście z glukozą lub laktulozą.


Przy pomocy jakiego testu ?

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 109 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 25045
Wodorowy test oddechowy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Rapid34
Wodorowy test oddechowy


Tak myslalem bo to podaje sie chyba do picia przd testem ?

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium