SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7311142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
flex1976
Bo teraz wszyscy wygodni i leniwi . Najlepiej szukać siłowni z maszynami i jak najmniej wolnych ciężarów . Pozatym k***a nic nie pasuje . Sztanga za zimna , ławka zle wyprofilowana a to na siłowni za zimno . Porażka . Kiedyś na siłowni była sztanga , hantle i jeden wyciąg i można było nap*****lac cały trening jak leci . Teraz więcej czasu marnują na pierolenie o szepenie w stylu - mam dać łokieć cm w lewo czy prawo ? Trenują jak cipki i tyle . W sumie nie obrażając kobiet bo wg mnie one są bardziej ambitniejsze w tych czasach .


Ja zawsze dojezdzam klijentow mowiac ze trenowac to moga nie ze mna a z moja zona :) bo taka prawda ze trenuja slabiej niz ogarnieta kobieta .
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
k***a, snara, KLIENT a nie KLIJENT - sorry musialem
5

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
wincol
dmq92
Akurat jego trenerowi nie mozna miec nic do zarzucenia. Mega ogarnięty gosc, takze raczej bralbym poprawke na to forum niz na niego w tym przypadku. Ryba Twoj trener akurat ma morfo wyzsze na off niz na bombie, taki urok


dokładnie j/w
zadaliscie sobie chociaż odrobinę trudu żeby zorientować się z kim Ryba współpracuje ?
I te teksty żeby brać poprawkę na trenera bo chlopacy tu dobrze mówią itp to aż żal czytać ...



Teraz to sobie sam dodałeś z tego co ja dapisalem. Przeczytaj jeszcze raz uważnie!
I napisz mi gdzie napisałem ze ma złego trenera czy ze tutaj są tylko dobre rady?
Uważam ze jak ktoś ma dobrego trenera to powinien się go słuchać bo każdy ma swoj schemat działania i jakaś metoda w tym jest. Jeśli ma dobrego.
Tutaj można wiele się dowiedzieć i nie napisałem ze są to zawsze dobre rady czy zawsze złe. Trzeba odsiać swoje z treści.
Jak masz dobrego trenera to w pół roku dowiesz więcej niż tutaj przez 10 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
czellista
k***a, snara, KLIENT a nie KLIJENT - sorry musialem

Spoko luzik z tel pisze to duzo komedi wychodzi
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
lodzianin1
Cayek
Wiecie może czy już można gdzieś powoli dorwać novothyral?


Z tego co wiem dalej amba


Zgodnie z informacją uzyskaną przez Panią magister farmacji Katarzynę Domagałę dostawy leku mają pojawić się w pierwszej połowie stycznia 2020 roku. Firma ma się kontaktować 15 stycznia - mamy nadziej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
snara
Thomas07
snara
Thomas07
Panowie , bawils sie ktos z ace-031 , jak efekty , warto?


Nie slyszalem by ktos stosowal

Sam mam yk11 i sie zastanawiam czy warto.

Jeszcze kwestia za jakie pieniadze to masz ?


W takich pieniadzach ze moglbym sprobowac cykl 6 tygodni , wyjdzie jeden flakon , pepki ogolnie daja rade a to rzeczywiscie jak wspomnial Krzychu na papierze obiecujaco , hmmm w sumie sprobujei sie podziele opinia zobaczymy ,nie zaszkodzi a budzet w sumie nie ucierpi ,:)


Pytam bo jak widzialem na necie to okolo 400zl

A to bym wolal dolozyc i gh kupic



A to wiem gdzie patrzyles hehe
Wiesz jak jest , bierzesz pepki , hormon i ace i cena jest do ugadania wiadomo

U mnie ace z hormonem bedzie szlo tak czy tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Duzy tez problem ze ludzie nie sluchaja trenera.
Gadasz im wiele razy i dalej w glowie pustke maja.
A sa grube przypadki.

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
diablo1
wincol
dmq92
Akurat jego trenerowi nie mozna miec nic do zarzucenia. Mega ogarnięty gosc, takze raczej bralbym poprawke na to forum niz na niego w tym przypadku. Ryba Twoj trener akurat ma morfo wyzsze na off niz na bombie, taki urok


dokładnie j/w
zadaliscie sobie chociaż odrobinę trudu żeby zorientować się z kim Ryba współpracuje ?
I te teksty żeby brać poprawkę na trenera bo chlopacy tu dobrze mówią itp to aż żal czytać ...



Teraz to sobie sam dodałeś z tego co ja dapisalem. Przeczytaj jeszcze raz uważnie!
I napisz mi gdzie napisałem ze ma złego trenera czy ze tutaj są tylko dobre rady?
Uważam ze jak ktoś ma dobrego trenera to powinien się go słuchać bo każdy ma swoj schemat działania i jakaś metoda w tym jest. Jeśli ma dobrego.
Tutaj można wiele się dowiedzieć i nie napisałem ze są to zawsze dobre rady czy zawsze złe. Trzeba odsiać swoje z treści.
Jak masz dobrego trenera to w pół roku dowiesz więcej niż tutaj przez 10 lat.


czytanie ze zrozumieniem to u Ciebie problem widzę.
odniosłem się głównie do tego że napisałeś że "ma mieć poprawkę na swojego trenera..."
co to wg Ciebie znaczy ?? ma z nim pracować ale pytać na około o zdanie innych czy co ?
tak jak chłopaki napisali , ma trenera to z nim pracuje , ma jakieś wątpliwości , inne zdanie , konsultuje to z nim a nie z setka innych bo dobrze mówią itd
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
wincol
diablo1
wincol
dmq92
Akurat jego trenerowi nie mozna miec nic do zarzucenia. Mega ogarnięty gosc, takze raczej bralbym poprawke na to forum niz na niego w tym przypadku. Ryba Twoj trener akurat ma morfo wyzsze na off niz na bombie, taki urok


dokładnie j/w
zadaliscie sobie chociaż odrobinę trudu żeby zorientować się z kim Ryba współpracuje ?
I te teksty żeby brać poprawkę na trenera bo chlopacy tu dobrze mówią itp to aż żal czytać ...



Teraz to sobie sam dodałeś z tego co ja dapisalem. Przeczytaj jeszcze raz uważnie!
I napisz mi gdzie napisałem ze ma złego trenera czy ze tutaj są tylko dobre rady?
Uważam ze jak ktoś ma dobrego trenera to powinien się go słuchać bo każdy ma swoj schemat działania i jakaś metoda w tym jest. Jeśli ma dobrego.
Tutaj można wiele się dowiedzieć i nie napisałem ze są to zawsze dobre rady czy zawsze złe. Trzeba odsiać swoje z treści.
Jak masz dobrego trenera to w pół roku dowiesz więcej niż tutaj przez 10 lat.


czytanie ze zrozumieniem to u Ciebie problem widzę.
odniosłem się głównie do tego że napisałeś że "ma mieć poprawkę na swojego trenera..."
co to wg Ciebie znaczy ?? ma z nim pracować ale pytać na około o zdanie innych czy co ?
tak jak chłopaki napisali , ma trenera to z nim pracuje , ma jakieś wątpliwości , inne zdanie , konsultuje to z nim a nie z setka innych bo dobrze mówią itd


Sprawdź sobie estrogen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
czellista
k***a, snara, KLIENT a nie KLIJENT - sorry musialem

A do tego ze z tel pisze to jedno.
Drugie ze juz 12 lat za granica i malo polskiego uzywam i juz zauwarzylem ze j**ie sie pisownia .Starosc nie radosc

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium