SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7306849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
:D

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Jw jak się człowiek syfu naje to nie ma co się dziwić ja sobotę i niedzielę podjadlem i popilem to dzisiaj rano wyglądam jak przed minicutem. Wody złapałem, tragedia. Ale dzisiaj już powrót do miski. Aż się nie można jutra doczekać żeby na siłownię wrócić.
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Tylko ze jak jestem na masie a miska dopiera na 100% to przy wyższych kcl wieczorem ten sam problem z rana znowu wszystko ok pozatym niechodzi mi o np. Podlanie woda tylko wpychanie od środka


Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2019-04-22 20:31:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Jak 100% jak pisałeś że po cheat day?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5386 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388231
to nawet nie o syf chodzi, jak jesz nawet 'zdrowe' zarcie, ktorego nie tykales dluzszy czas, moze ci bebzon wypchac, do tego plyny, nawp*****lasz sie ww pozniej ssanie i dobijasz balona zreszta, kto teraz robi cos takiego jak cheat day ? wp*****lasz tyle, zeby byc na ujemnym bilansie przez iles tam czasu a pozniej przez ten dzien idzie tyle, ze wychodzisz na plus, pewno w bilansie tygodniowym albo lepiej, dalej sraka i pierdy i podlanie na 2-3 dni - u mnie takie cos to norma byla i na drugi dzien sie czujesz jak bys byl na kacu.
3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Dokładnie cheat-y to głupota.Można jeść zaj**iście smacznie trzymając miche.

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
lordknaga
to nawet nie o syf chodzi, jak jesz nawet 'zdrowe' zarcie, ktorego nie tykales dluzszy czas, moze ci bebzon wypchac, do tego plyny, nawp*****lasz sie ww pozniej ssanie i dobijasz balona zreszta, kto teraz robi cos takiego jak cheat day ? wp*****lasz tyle, zeby byc na ujemnym bilansie przez iles tam czasu a pozniej przez ten dzien idzie tyle, ze wychodzisz na plus, pewno w bilansie tygodniowym albo lepiej, dalej sraka i pierdy i podlanie na 2-3 dni - u mnie takie cos to norma byla i na drugi dzien sie czujesz jak bys byl na kacu.


No tu masz wsumie racje tak to niestety wyglada pozatym jest to cofanie sie w tył ale za to jak spycha odpocznie po paru msc diety nie chodziło mi o sam cheat day ale tez o oto jak kcl są na + ,w takim razie na masie bardziej pokombinuje z micha a pytałem bo już myślałem ze to bardziej problemy trawienne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Panowie takie w sumie szybkie pytanko, 3g białka na kg ciała na redukcji jest okej czy może za dużo? Aktualnie jakoś wychodzi 2,2g , myślę, żeby przy następnym obcieciu 200kcal podnieść trochę białko, 2,5/3g
I przy okazji będzie prop zwiększony do 150mg e2d.


Zmieniony przez - 19Cayenne91 w dniu 2019-04-22 21:17:25

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja osobiście lecę na ok 2.5g . Różne teorie są w tym temacie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5386 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388231
ja dalbym 3g na kazdy kg
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium