SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28671
F1.08
A nie ubije ci cisnienia? Ja jak za nisko mam cisnienie to leb mnie boli i spac mi sie chce.


Oo właśnie, ja też miałem okres po redu na moście zbyt niskiego ciśnienia (ok 100/50). Właśnie, bo wszystko odstawiłem( tzn most 350 testa i HCG) a zostawiłem telmi w dawce 40mged. Dziwiłem się dlaczego rano pary nie miałem w ogóle by wstać a jak już wstałem to czasem wzdłuż ściany do WC szedłem. Dopiero mocna kawa mnie na nogi stawiała.Także z tym też bym uważał.

Teraz na masie sprawdzą się idealnie ciśnienie 110-115/55 a jeszcze 15 kg do nabicia,. więc dla mnie dawka idealna to 40 mg ed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
ziki2000
Nie mam pomysłu co dać po nowym roku na cyklu
Ost leciało
Test cały czas jako baza
Anavar 12tyg
Później
Deka 8-12tyg
Master 8-12tyg

Dałbym Antka ale chce odpocząć od pochodnych dht no już będzie 5-6 miesięcy na kich a szkoda resztek włosów :)

Myślę nad czymś z tego
Metka
Ment
Ph typu 1ad+4ad
Hexadron

Tren chce zostawić na wiosnę
Bold odpada za mało profitów a zagęszczę mi mocno krew


Po co kombinować za duzo.. daj
Test + nandro + gh i będzie po kłopocie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94514 Napisanych postów 364472 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669210
Jeszcze tarczycowe I ślin i jest komplet
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
Panowie wrzucał ktoś z was oxandrolon na masie ? w tle leci test ale po 2msc masy lekka stagnacja się zaczyna a testa nie chce zwiększać i myślałem żeby oxe dorzucić na 5 tygodni tylko jaka dawka ? ważę 83kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Stagnacja po 2 miesiącach masy , przy wadze 83kg i myślisz że tu środki trzeba dodawać, serio ? Ide o zakład że robiąc korekty w podstawach ruszysz dalej.. ewidentnie tam leży problem
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
no dokładnie 9 tygodni za mną i czuje ze pomału stagnacja łapie dlatego dumam co by dodać gdzieś za 2-3 tyg. 30mg przy mojej wadze będzie ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Co za glupota xD nie stagnacja tylko przestałeś puchnąć wodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39812
koles08
no dokładnie 9 tygodni za mną i czuje ze pomału stagnacja łapie dlatego dumam co by dodać gdzieś za 2-3 tyg. 30mg przy mojej wadze będzie ok ?

Jak łapie stagnacja to dodaje się kcal xD zmienia się trening xD poprawia regenerację xD
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94514 Napisanych postów 364472 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669210
30 mg ? 50-70 mg oxy już szybciej dal bym inne orale, lecz hak chłopaki piszą na pewno nie po kilku tyg. Coś leży ewidentnie .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Helionus
F1.08
A nie ubije ci cisnienia? Ja jak za nisko mam cisnienie to leb mnie boli i spac mi sie chce.


Oo właśnie, ja też miałem okres po redu na moście zbyt niskiego ciśnienia (ok 100/50). Właśnie, bo wszystko odstawiłem( tzn most 350 testa i HCG) a zostawiłem telmi w dawce 40mged. Dziwiłem się dlaczego rano pary nie miałem w ogóle by wstać a jak już wstałem to czasem wzdłuż ściany do WC szedłem. Dopiero mocna kawa mnie na nogi stawiała.Także z tym też bym uważał.

Teraz na masie sprawdzą się idealnie ciśnienie 110-115/55 a jeszcze 15 kg do nabicia,. więc dla mnie dawka idealna to 40 mg ed.


troche niskie te ciśnienie zeby było idealo :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium