SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28668
Pięknymłody
Helionus
Pięknymłody
Panowie pozwolę sobie wrócić do dyskusji o ilości testa względem trenu tzn mniej teścia niż trenu jako że nawet dziś rozmawiałem z kolegą z siłowni który miał takie właśnie doświadczenie . Brał więcej testa , były nocne pocenia się , agresja i brak snu ...zmniejszył testa do minimum i nie czuł dosłownie że był na trenie . To kwestia indywidualna czy sporo osób w waszym otoczeniu tak ma ?

Jeżeli tak może być na trenie czy jest szansa że na dece będzie podobnie ? Czy tu ewidentnie sprawdza się lepiej większa ilość testa ?





Zmieniony przez - Pięknymłody w dniu 2023-11-20 20:41:15


Chodzi tu o uwrażliwienie na aromatyzacja która 19 nory dają, tak samo masz z deka.


Możesz rozwinąć ?


Zobacz, nandrolony (deka,NPP) aromatyzuja dużo mniej (ponoć 5razy mniej) przez to że idą receptorem progesteronowym.No to na średnio 100 mg testa jak trzyma Ci estro w połowie to 100 deki będzie 5x mniej ( na pewno nie jest to idealnie tak że te 5x, ale dużo mniej, za forach widzę że między 1-1,5g week solo daję estro górna normę). Czyli by mieć estro jakkolwiek obecnie to pół grama to takie minimum solo.

I teraz patrzę ktoś leci 300 deki solo, estro gleba, prolka ponad normę, to jak ma nie być DD w takim układzie i lipy z głową.

Będę za rok, półtora się przymierzać do nandro solo, muszę na sobie w końcu spróbować, na razie test wystarczyło, bo jeszcze za młody stażem jestem na to by próbować ciężkich kalibrów. Testa, gh, insa i można do 100-110 kg lekko wejść w zdrowiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28668
e-lite
Czasem podgrzanie nic nie daje , wtedy problem po stronie kucharza


Yep, roztwór z zbyt niską pojemnością na substancje czynną. Najczęściej jak za dużo oleju jest i za mało BB żeby zaoszczędzić na gotowaniu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
Helionus
Pięknymłody
Helionus
Pięknymłody
Panowie pozwolę sobie wrócić do dyskusji o ilości testa względem trenu tzn mniej teścia niż trenu jako że nawet dziś rozmawiałem z kolegą z siłowni który miał takie właśnie doświadczenie . Brał więcej testa , były nocne pocenia się , agresja i brak snu ...zmniejszył testa do minimum i nie czuł dosłownie że był na trenie . To kwestia indywidualna czy sporo osób w waszym otoczeniu tak ma ?

Jeżeli tak może być na trenie czy jest szansa że na dece będzie podobnie ? Czy tu ewidentnie sprawdza się lepiej większa ilość testa ?







Zmieniony przez - Pięknymłody w dniu 2023-11-20 20:41:15


Chodzi tu o uwrażliwienie na aromatyzacja która 19 nory dają, tak samo masz z deka.


Możesz rozwinąć ?


Zobacz, nandrolony (deka,NPP) aromatyzuja dużo mniej (ponoć 5razy mniej) przez to że idą receptorem progesteronowym.No to na średnio 100 mg testa jak trzyma Ci estro w połowie to 100 deki będzie 5x mniej ( na pewno nie jest to idealnie tak że te 5x, ale dużo mniej, za forach widzę że między 1-1,5g week solo daję estro górna normę). Czyli by mieć estro jakkolwiek obecnie to pół grama to takie minimum solo.

I teraz patrzę ktoś leci 300 deki solo, estro gleba, prolka ponad normę, to jak ma nie być DD w takim układzie i lipy z głową.

Będę za rok, półtora się przymierzać do nandro solo, muszę na sobie w końcu spróbować, na razie test wystarczyło, bo jeszcze za młody stażem jestem na to by próbować ciężkich kalibrów. Testa, gh, insa i można do 100-110 kg lekko wejść w zdrowiu.


Kumam przesłanie i eksperymenty na dece ale ja pytam o proporcje do testa i porównanie do proporcji z trenem gdzie to w wielu przypadkach mniej testa niż trena ludzie sobie chwalą . Co z deką w takim przypadku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364455 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669172
Sprawa mocno indywidualna ja osobiście DD mega toleruje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
lodzianin1
Sprawa mocno indywidualna ja osobiście DD mega toleruje


Kumam , ale mi chodzi o proporcje jakie się używa dd względem testa i dlaczego test z trenem jest tak inny względem tego bo np nie słyszałem żeby ktoś brał 300 testa i 500 deki i sobie chwalił a z trenem tak jest ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Deka solo do czego to doszło hehe prędzej jak bez testa to coś w stylu deka+ winstrol jeszcze da radę jeżeli chodzi o samopoczucie itd...
2

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15547
Tak samo z tą aromatyzacją 5xmniej niz test to chyba też tylko w teorii. Nie raz można się spotkać z opinią ze deka mocno nasila aromatyzacje do estro i np u mnie tak było dodając do 500mg testa 400 deki 3 tabsy symexu musiałem jesc w tygodniu gdzie obecnie leci sam test prawie 400 w tygodniu i jem pół tabsa exe co 4 dni
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Odnośnie deki brał ktoś długi estr czyli DD i krotki NPP dużo różnią się efektami ? To ze npp szybciej zaczyna "kręcić " to wiem nigdy DD nie brałem teraz zacząłem NPP i zobacze jak będzie.

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
Obecnie lecę 250 testa/tyg i 100npp eod, za trzy tygodni, jeżeli ptaszek nie zrobi się smutny, podbijam NPP do 120 i jeszcze za miesiąc do 140mg eod.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
Na razie, jest ok. Nie ulewa, pomimo że mocno podbiłem węgli. Sutki milczą. Mięsień suchy i puchnie.
Ale jeszcze się okaże)))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium