SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7422931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Krzychu79
asmo1992
Mnie tam bardziej ruszają na kazdej stronie posty z ortografią 2/10, no ale dobra ja kompromisowy.

15g styknie tej gluty czy wiecej walic, ibero do kazdego posilku czy z wiekszymi weglami?


Mordo IMO numero uno to espumisan w trakcie posiłku i spokój. Dalej to picie kropli żołądkowych chwile przed posiłkiem i jak das Kreon do tego jeszcze to papu samo przelatuje w sekundę.


Forumowiczu!! Czyż iż ów espumisan do kazdego posilku, czy 1ed? Kreon... niby uzywam enzymow i od sfd (tylko z k na przedzie) i on nowa "pancreatin" i ch... pomagaja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
dmq92
Wez nie uzywaj zwrotu mordy, jest zenujacy.

Iberogast+gluta



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-03-05 18:26:51


Za młody jesteś żeby to krytykować Mordo A serio to jak w PL słyszę idąc po pizzeria - "jaki placek mordo???" to mie sie mentalnie ten nóż co Zoll Kontrol mi zayebało w kieszeni otwiera. To samo dotyczy witania się - ja podaje dłoń i chce ją uścisnąć -zbadać rozmówce. A nie kierwa jakiś fiki miki.
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Robie w jako osoba publiczna w dosc powaznym zawodzie, wiec uwierz mi, dla mnie to czysto humorystycznie, ale dobra wkladam kijek pod samo rozdwojenie oskrzeli i mozemy gadac

Cos myslalem, ze moze to od cukru bakterie sie chetniej ch**owe legna w jelitach, bo 2 tyg po redu z buta 450 wegli i syfu odrobina, to nic sie nie dzialo, dopiero po 2 tyg jakichs od tak z nagła...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
asmo1992
Krzychu79
asmo1992
Mnie tam bardziej ruszają na kazdej stronie posty z ortografią 2/10, no ale dobra ja kompromisowy.

15g styknie tej gluty czy wiecej walic, ibero do kazdego posilku czy z wiekszymi weglami?


Mordo IMO numero uno to espumisan w trakcie posiłku i spokój. Dalej to picie kropli żołądkowych chwile przed posiłkiem i jak das Kreon do tego jeszcze to papu samo przelatuje w sekundę.


Forumowiczu!! Czyż iż ów espumisan do kazdego posilku, czy 1ed? Kreon... niby uzywam enzymow i od sfd (tylko z k na przedzie) i on nowa "pancreatin" i ch... pomagaja


Ryju - wg potrzeb sam ocenisz. Jak rok temu masę robiłem z sukcesem (profilowe 96kg,pas 84cm) to ten kreon i MK pozwalały mi przeżreć wszystko.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Ja zryc lubie, nie lezy na jelitach jedyne co to to wzdecia to tragedia...

PS gdzie Ty na pizze chodzisz, albo co gorsza, jak wygladasz, skoro ktos Ci na mordo mowi nieznajomy XD


Zmieniony przez - asmo1992 w dniu 2020-03-05 19:13:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
asmo1992
Ja zryc lubie, nie lezy na jelitach jedyne co to to wzdecia to tragedia...

PS gdzie Ty na pizze chodzisz, albo co gorsza, jak wygladasz, skoro ktos Ci na mordo mowi nieznajomy XD



Zmieniony przez - asmo1992 w dniu 2020-03-05 19:13:39


To od bakteri wzdecia albo w jelicie ciekim -bekanie,wzdecia,sraczka,

Jelito grube wzdecia pierdzenie
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
snara
asmo1992
Ja zryc lubie, nie lezy na jelitach jedyne co to to wzdecia to tragedia...

PS gdzie Ty na pizze chodzisz, albo co gorsza, jak wygladasz, skoro ktos Ci na mordo mowi nieznajomy XD




Zmieniony przez - asmo1992 w dniu 2020-03-05 19:13:39


To od bakteri wzdecia albo w jelicie ciekim -bekanie,wzdecia,sraczka,

Jelito grube wzdecia pierdzenie

Wiem wlasnie Snara ze to tam lezy problem, ale ewidentnie to te wegle w za duzej ilosci, albo wlsanie cukier. Jeszcze jedna opcje widze, ze moze za duzo blonnika sie zbiera przy 2x wiekszje ilosci paszy, ale obawiam sie, ze to takie marzenie scietej glowy, bo wole jesc cukier niz blonnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Asmo ja Cie nie atakuje, ale to tak k****sko zle mi sie kojarzy i wiem ze nie tylko mnie, wiec poprostu tak zwracam uwage, bo ludzie Cie wezma za drazniacego polglowka a d****em nie jestes. 2x ed gluta 10mg i 20 kropli iberogastu do porcji po kilku tyg ogolem flaki pracuja w chuuuuj lepiej
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
asmo1992
snara
asmo1992
Ja zryc lubie, nie lezy na jelitach jedyne co to to wzdecia to tragedia...

PS gdzie Ty na pizze chodzisz, albo co gorsza, jak wygladasz, skoro ktos Ci na mordo mowi nieznajomy XD






Zmieniony przez - asmo1992 w dniu 2020-03-05 19:13:39


To od bakteri wzdecia albo w jelicie ciekim -bekanie,wzdecia,sraczka,

Jelito grube wzdecia pierdzenie

Wiem wlasnie Snara ze to tam lezy problem, ale ewidentnie to te wegle w za duzej ilosci, albo wlsanie cukier. Jeszcze jedna opcje widze, ze moze za duzo blonnika sie zbiera przy 2x wiekszje ilosci paszy, ale obawiam sie, ze to takie marzenie scietej glowy, bo wole jesc cukier niz blonnik


To ci napisze ze stawiam na cukier a nastepnie blonnik.

Ja mam pojechane flaki to jak poleci cukier,fruktoza, to moment pierdzenie gazy,wzdecia i sranie.

Jak daje ww z ryzu,ziemniakow,batatow to tylko troche popierdze i tyle.

Poczytaj jeszcze o tej bakteri,mozesz dodac do suplementacji.
Lactobacillus Gasseri


Zmieniony przez - snara w dniu 2020-03-05 19:46:46
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
dmq92
Asmo ja Cie nie atakuje, ale to tak k****sko zle mi sie kojarzy i wiem ze nie tylko mnie, wiec poprostu tak zwracam uwage, bo ludzie Cie wezma za drazniacego polglowka a d****em nie jestes. 2x ed gluta 10mg i 20 kropli iberogastu do porcji po kilku tyg ogolem flaki pracuja w chuuuuj lepiej


Mnie sie to tak samo kojarzy, dlatego przekornie uzywam tego na forum poza tym, jakos nie zalezy mi, zeby sie komus tam przypodobywac (z tego chociazby wzgledu, ze jak widze znajomosc ortografii, albo wymaganie pomocy przy przekalkulowywaniu 40iu na insulinówce to... meh), ale rozumiem o co Ci chodzi i masz racje w tej plaszczyznie. Poza tym "forumowicze" mi sie bardziej spodobalo aktualnie

Wracajac do tematu, 20 kropli iberogastu "do porcji" znaczy do porcji gluty, nie ze porcji posilkowej?

@Snara, wlasnie u mnie biegunek czy rozluznionego stolca nie ma po takim jedzeniu, nawet jak szaleje z czitami 3 dni od rana do wieczora jest luz, ale jak jem monotonnie tego wegla w ch**, to sie pojawia i wszystko pod wieczor dopiero, nigdy rano, dlatego mam jakies wrazenie, ze to moze wlasnie kumulacja blonnika, bo na cukier/laktoze itd reagowałbym od buta... no jeszcze pokminie cos, ale to okrutnie uciazliwe jest.
A co do bakterii... gdyby wszystko wrzucac co mozna na jelita, to sie najesc samymi kapsami idzie, uwazam ze probiotyki przy jedzeniu dosc "zdrowo" zerowym uzywaniu alko czy uzywek, nie jest potrzebne, albo moze byc, ale w mniejszym przypadku niz chociazby za duzo blonnika, wiec poki co staram sie znalezc antybiotykoterapie o szerokim spektrum, pozniej bede zawężał



Zmieniony przez - asmo1992 w dniu 2020-03-05 19:50:26

Zmieniony przez - asmo1992 w dniu 2020-03-05 19:52:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium