SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
U mnie jak dodam spalacz czy popije to w nocy na sikanie wybudzam się co godzinę
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Prostata

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
krzykacz
LDL
Ktoś z doświadczonych userow stosuje orale tylko i wyłącznie w DT? Widzicie różnice i podobieństwa w stosunku do normalnego cyklu?




Chodzi CI o pre, czy combo tab/inj w cyklach normalnie?


Oral jako PW, lecz rozważam też branie orali w tylko i wyłącznie ciągu całego dnia treningowego.

Wiem, aby orale inj dawać na noc aby flaki odpoczęły- żołądek i jelita. Chociaż jak dorwałem igiełki 0,3 nipro byłbym w stanie kłuć się dwa razy dziennie.

Czy stosowales metodę cykliczną? Bierzesz orale tak długo, aż siądzie Ci apetyt i potem robisz tyle samo przerwy. Np. 9 dni on, 9 dni off i tak kilka razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
Mahler
Z olejkami to też sprawa indywidualna. Również się w nocy wybudzany i to nawet co 40 min. Próbowałem olejki pod język ale bez różnicy.

Prawdziwego olejka widocznie nie miałeś w rękach.
Tak jak ziki2000, niech da ci namiar i zobaczysz prawdziwe cbd, a nie takie co stoją w galeriach maszynach wolnostojacych.
Po tych o których ziki klika, to ludzie śpią po 5, 6 godz którzy chorują na bezsenność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
To prawda fakt. Próbowałem masówek efekt co najmniej średni.. dostałem no-name w dodatku surowizna (zapach/smak) efekt bardzo zadowalający.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104079
modlic
Mahler
Z olejkami to też sprawa indywidualna. Również się w nocy wybudzany i to nawet co 40 min. Próbowałem olejki pod język ale bez różnicy.

Prawdziwego olejka widocznie nie miałeś w rękach.
Tak jak ziki2000, niech da ci namiar i zobaczysz prawdziwe cbd, a nie takie co stoją w galeriach maszynach wolnostojacych.
Po tych o których ziki klika, to ludzie śpią po 5, 6 godz którzy chorują na bezsenność.


Nie brałem z żadnych maszyn, ale od chłopaków z dawnego body-factory, więc z tego samego źródła co ziki2000.

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Dziś CK spadło jednak z 2500 a nie 2100 jak mówili, dzis jest 1400 jak do soboty zejdzie poniżej 1000-800 to wyjde do domu

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
krzykacz
Michass90
krzykacz
Trzeba to poprawić. Kiedyś gdzieś dorwałem ciekawe badanie nt sen-serce. Nie da się wyspać na zapas, nie da się dospać po czasie, pod kątem fizjologii. Nocka za nocka, tydzien za tygodniem mies/mies i rok za rokiem negatywny wpływ kumuluje się co skraca życie krótko mówiąc.


Tu sie w pełni zgadzam bo niestety to odczuwam


Działaj poprawiaj.


Niedlugo ogarnę sobie olejki cbd te co ziki pisał o nich i zobacze jak będzie

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
modlic
Mahler
Z olejkami to też sprawa indywidualna. Również się w nocy wybudzany i to nawet co 40 min. Próbowałem olejki pod język ale bez różnicy.

Prawdziwego olejka widocznie nie miałeś w rękach.
Tak jak ziki2000, niech da ci namiar i zobaczysz prawdziwe cbd, a nie takie co stoją w galeriach maszynach wolnostojacych.
Po tych o których ziki klika, to ludzie śpią po 5, 6 godz którzy chorują na bezsenność.


Potwierdzam. Mam to co ziki i jest mega kozak. Inny sen a też mam z nim problemy. Kupowałem tu w NL 30% że sklepów i 0 działania. Ten obecnie naprawdę robi robotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 267 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22397
Też bym poprosił o namiary na te olejki na PW jak to nie tajemnica :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium