SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7312896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Sam tak chciałem bić, ale kilka osób doradziło mi bicie częściej i w sumie mnie pasuje.
Znam gościa który bije ponad 20 lat i leci propa 200mg codziennie, 250 omki e3d, 300 enana e5d i twierdzi, że tak jest zaj**iście bo każdy test inaczej działa, a jak pytałem go o poziom estro to nie wiedział co do niego rozmawiam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2212 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13974
Mi się wydaje że czym dłużej się bije to więcej trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2212 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13974
Zresztą tak jak ze wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 296 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4803
skejcik
Sam tak chciałem bić, ale kilka osób doradziło mi bicie częściej i w sumie mnie pasuje.
Znam gościa który bije ponad 20 lat i leci propa 200mg codziennie, 250 omki e3d, 300 enana e5d i twierdzi, że tak jest zaj**iście bo każdy test inaczej działa, a jak pytałem go o poziom estro to nie wiedział co do niego rozmawiam


Uważam, że ściemniasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Pogadaj z chłopakami którzy w latach 90 stali na bramkach założę się, że nie jeden tak leci do tej pory bo kiedyś tak puchli więc czemu mają coś zmieniać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OldSpiceClassic
skejcik
Sam tak chciałem bić, ale kilka osób doradziło mi bicie częściej i w sumie mnie pasuje.
Znam gościa który bije ponad 20 lat i leci propa 200mg codziennie, 250 omki e3d, 300 enana e5d i twierdzi, że tak jest zaj**iście bo każdy test inaczej działa, a jak pytałem go o poziom estro to nie wiedział co do niego rozmawiam


Uważam, że ściemniasz.

Dokładnie, dawki kosmos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Dla mnie to też nie jest normalne, ale no znam gościa ładnych kilka lat nie raz widziałem jak robił zastrzyki i niestety tak to wygląda.
Tak samo jak wali GH i trening kończy jak mu się ciemno robi, ale nigdy nie mierzył nawet cukru.

Zresztą myślę, że się nie obrazi bo ma zapędy na celebrytę - jest to typ grający w pierwszej reklamie gromdy z Siwym.
Siwy zresztą też mocny zawodnik, ale z racji, że on coś tam dalej w sporcie siedzi to jego temat przemilczę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24391 Napisanych postów 68079 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537772
Japjerdole...

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 296 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4803
GymSherpa
ogolnie przekaz jest jeden - wszystkie srodki, ktore aromatyzuja w mniejszym stopniu od testosteronu i maja zdolnosc do przylaczenia sie do receptora estrogenowego maja taki potencjal, aby dzialaly, jak ia. i to jest teoria.
powiedzial np. ze taka teorie mozna rownie dobrze przelozyc na metke, ktora aromatyzuje mnie, niz test, ma zdolnosc do przylaczenia sie d


Dobrze zrozumiałem? Meta słabiej aromatyzuje niż teść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
zolo333
Kiedyś wszyscy bili długie estry co 7 co 5 dni i było ok. A teraz to jest źle....


Kiedys ktoś robił mase 5 lat ,i 3 lata rzeźbę..

Mamy się uwsteczniac ?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium