SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7406589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Stary to zależy od osoby a Ty kierujesz się średnia z x osób. Jednemu zbije 18 procent innemu 90 zależy. I tego nie steoretyzujesz nie policzysz nie wykminisz. Poza tym biodostepnosc tez zależy od wielu czynników


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-05-07 20:52:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
metadon
Te pistolety do masażu mogłyby coś pomoc jako namiastka fali uderzeniowej w przypadku łokcia tenisisty i golfisty? Bo mam oba w jednej ręce? Byłem ostatnio u ortopedy, niby specjalista bardziej od rąk, ale chyba tylko niby, bo powiedział, że tego się nigdy nie wyleczy. Ani ćwiczenia ( takie jak w wielu filmach na YT ) ani flossbandy ani nawet fizjo czy zastrzyki z osocza. Dodam, że chodziłem na normalną fale uderzeniową i raczej nic nie dało. Ale i tak myślę o takim pistolecie i gdybań sobie czy można by go również w takim celu stosować

Kiedyś lekarz wiedział jak do chorego podejść.
Dzisiaj jak idziesz i mówisz mu co ci dolega, to podciąga pod siebie klawiaturę kompa, klika i doszukuje się na siłę co pacjentowi sprzedać. Daj Pan spokój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
To do ch**owych lekarzy chodzisz. Tyle ze jak Kowalski nie ma kasy i nie w temacie to jest jak mówisz.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-05-08 06:50:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
tutaj w anglii to standard lekarski na poziomie tych podstawowych z przychodni / szpitala. jak trafilem do dermo do szpitala to kobita (25 lat stazu) otworzyla przede mna strone Mayo Clinic i czytajac na niej co mi jest i jak mnie leczyc wypisala mi recepte %)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
OldSpiceClassic
To prawda, że 25mg exe obniża estro o 69%?


Jak czytasz jakieś badania o skuteczności leków, czytaj też na jakiej grupie klinicznej były one przeprowadzane żeby mieć odniesienie.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Niestety wszystkie badania leków praktycznie są przeprowadzane na kowalskich i żeby je w życie koksa wpleść trzeba już doświadczenia, analizy i wiekszej wiedzy. Dlatego zawsze łączymy praktykę z teoria i badaniami. Nie trzymamy się kurczowo jednego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dmq92
To do ch**owych lekarzy chodzisz. Tyle ze jak Kowalski nie ma kasy i nie w temacie to jest jak mówisz.



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-05-08 06:50:39

A co ty za bzdury gadasz. To gdzie oni byli w czasie nauki? Za co oni biorą co miesiąc wypłaty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
A co ty myślisz ze cała wiedzę medyczna która wystarczy do diagnozowania ludzi uzyskuje się w szkole? To jestes w mega błędzie. Właśnie do takich lekarzy chodzisz i oni Ci wyszukują diagnozy z kompa. niezle oderwany jesteś od rzeczywistości. Rozwijać się trzeba ciagle jeżeli chce się być w czymś dobrym a tym lekarzom po prostu nie zależy. Robią to za co im płaca, to jak ze wszystkim albo robisz coś z pasji i na przykład chęci pomocy albo od 7-15.


Podam Ci przykład bo zdaje się ze średnio główkujesz,
Masz mechanika na wiosce który majstruje w garażu sam rozebrał i poskładał kupe aut, zna się narzeczy wie co z czym się je bo latami nabrał praktyki i potrafi wszystko naprawić. Z drugiej strony masz gościa w aso, który ma wyj**ane przyjeżdża na wymianę danych części zgodnie z instrukcja a tamten z automatu wymienia co jest napisane i elo bez dogłębnej analizy szukania przyczyny, coś pada to wymiana całości i wszystko czyli usuwanie skutków nie przyczyn.
Obaj ukończyli taka sama szkole, a jak bardzo rozni się ich wiedza, kminisz?


To prostu przykład jak działa większość endokrynologów czy andrologow w pl, podają testosteron i myślą ze leczą, a oni tak naprawdę tylko maskują problem, jak widza ze się poprawił stan danej osoby, odstawiają testosteron i wszystko do stanu z przed a dlaczego? Bo nie usunęli przyczyny tylko skutek. I widziałem takich przykładów już kilkanaście.

Htz, podawanie u ludzi hcg w odpowiednich dawkach, kontrola innych hormonów w trakcie, zastępowanie hcg innymi środkami, to w Polsce abstrakcja czesto i tylko nie wielka cześć lekarzy, ogarnia ten temat. A wszyscy ukończyli szkoły


Myśle, ze wyczerpałem temat i już wiesz co za bzdury pisze.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-05-08 08:57:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Lekarz, mechanik, handlowiec, doradca finansowy, bankier, sprzątaczka. Łączy ich jedno - zawód-praca / zawód-pasja. To zależy od człowieka, jeden jest dobry diagnostą bo to lubi siedzi po godzinach chce kontaktu z ludźmi, inny załapał się z przypadku (stary lekarz/mechanik wysłał dzieciaka do szkoły żeby miał zawód zarabiał sam i spadł mu z dyńki i utrzymania). Doradca doradzi dobrze lub bardziej będzie mu zależało na swojej doli za kredo. Sprzątaczka robi popyline chowając się po kątach albo dba o czystość klatki czy obiektu i tego uczy innych. Nie ma co generalizować grup zawodowych, np ze wspomnianymi lekarzami, bo każdy z nas od nich zaczynał i każdy u nich skończy więc jazda po tej grupie zawodowej jest troche nie na miejscu. Bo co? ...zna się człowiek lepiej bo siedzi w necie i został specjalistą od czego ...od google-doctor chyba
10

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
YT doctor tez na topie

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium