SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Testoreron
Jak jest w końcu z ta primą? Czuc działanie czy raczej kosmetyk?


Działanie czuc ale na pewno są lepsze środki. Do tego dawki 500-600mg week wg mnie to takie minimum żeby zauważyć efekty co sprawia już że robi się bardzo nie ekonomicznie.
U mnie też prima mocno zbija estro co na masie nie koniecznie jest dobre i musiałem podbijać dawke testa a też nie o to chodzi żeby tesia walić nie wiadomo ile tylko po to żeby estro podbić i robi się takie trochę błędne koło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Primabolan raczej sprawdza sie bardziej na redukcje, zawsze każdy moze przetestowac na sobie. Moim zdaniem lepszy z działaniem jest masteron.


Zmieniony przez - colin2000 w dniu 2023-04-10 09:43:56
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669156
ziki2000
Chodziło ze metka zaradzi na estro niskie po primce :)


Tylko u mnie e2 odbijało z 7 tyg po odstawieniu primy
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
Litwin123
Pewnie o prime chodzi bo cos tam pisali ludzie ze prima zbija.
A jak z boldem? Zbija estro zazwyczaj tak? I co teraz ludziom ubija do zera i sie ratuja a kiedys brali po gram jak dwa bolda bylo estro zbite do zera ale nie wiedzieli ze zbija i nie narzekali? A libido i fujara dzialaly w ogole? Podobno co ciekawe po boldzie lepiej dziala niz po dece a bold kasuje estro

Boldek nie u każdego zbija estro, ale za to go lubię))) Do tego, nie każdemu zależy na libido w trakcie cyklu. Z obserwacji, przeliczeń i sprawdzenia na własnej skórze to wychodzi na to że startowy bezpieczny stosunek Boldka do Teścia to 0.75:1, a dalej tańczysz według badań. Ale prZy takim stosunku e2 powinno być w ryzach tylko nie zapominajmy że u każdego norma jest swoja. Osobiście zaczynam odczuwać sutki gdy e2 mam lekko ponad połowę normy ale tam jeszcze Masteronem można się poratować (nie dla dodatkowego zbijania e2 tylko do usunięcia go skutków).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
Tak że tego Boldka nie stosuje się w całe, jakoś dużo. Bo go metabolity już po 2 dniach od 1j iniekcji zaczynaja działać (jeżeli podpadasz pod tą kategorie ludzi). Osobiście, jak już pisałem, odkryłem dla siebie megacydowne połączenie Boldka z NPP. Dzięki niskiemu e2 nie jesteś ulany, ale Deka trzyma napełnienie mięśni wodą tak jakby był na oralach. I masa rośnie w oczach.
Do tego łodzianin słusznie zauważył w naszej rozmowie że skoro e2 jest w normie, to nie ma co zbytnio martwić się o prolaktynę. Tak i wyszło)


Zmieniony przez - Sector27 w dniu 10.04.2023 10:59:21
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Najgorzej ze u coraz większej ilosci osób boldek ryje banie
Stany Ala depresyjne itp o czym było już pisane nie raz

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
ziki2000
Najgorzej ze u coraz większej ilosci osób boldek ryje banie
Stany Ala depresyjne itp o czym było już pisane nie raz

A badaniami to jest potwierdzone? Bo ja miałem takie objawy jak zbijałem e2 w okolicy zera.
Możliwe że nie każdy mógł się przełamać w tym że Boldka nie stosuję się dużo? Wiesz co mam na myśli?



Zmieniony przez - Sector27 w dniu 10.04.2023 11:24:15

Zmieniony przez - Sector27 w dniu 10.04.2023 11:24:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
colin2000
Primabolan raczej sprawdza sie bardziej na redukcje, zawsze każdy moze przetestowac na sobie. Moim zdaniem lepszy z działaniem jest masteron.



Zmieniony przez - colin2000 w dniu 2023-04-10 09:43:56


Na redu master na pewno lepszy
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
wincol
colin2000
Primabolan raczej sprawdza sie bardziej na redukcje, zawsze każdy moze przetestowac na sobie. Moim zdaniem lepszy z działaniem jest masteron.




Zmieniony przez - colin2000 w dniu 2023-04-10 09:43:56


Na redu master na pewno lepszy


Najgorsze te obrastanie jak małpa po masteronie :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium