SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7304500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Psychika potrafi płatać figla a oczy czasem zobacza to czego faktycznie nie ma nie widać Ale czy każdy z nas kiedyś też tego nie przerabiał
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
krzykacz
Psychika potrafi płatać figla a oczy czasem zobacza to czego faktycznie nie ma nie widać Ale czy każdy z nas kiedyś też tego nie przerabiał


czasem tez idzie w drugą strone ..patrzysz w lustro i sie wkoooorwiasz ze nie idzie..caly czas taki sam...a waga idzie...koszulki małe robią się ..a rodzina brzęczy "nie rośnij już"

a człowiek sie zastanawia , "co oni p******ą?"
5

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zgadza się można się zjeybać w obie strony
6

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Dlatego warto mieć osobę która Cię prowadzi. Robisz to co każe i tyle, bez kombinowania.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30052
Harold
prz1993
Jak są tu i tacy co po primie tak mają...


Haha
Cycus chyba na Sylwka mocno dał bimbru bo coś zniknął




jestem zabciu caly cas! pzdr koksy zaraz zaczynam niedzielny trening plecy brzuch, pozytywna energia yeah

wbijam sobie heksarelin z bio peptide i jest 10 mg az za grosze to ci chwila latam do lodowki i tlocze


Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2021-01-03 10:45:07
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
robertjudi
Dlatego warto mieć osobę która Cię prowadzi. Robisz to co każe i tyle, bez kombinowania.


Nie do końca. Teraz jest to bardzo proste ale zwalnia z myślenia fiz może ktoś się rozwija ale mentalnie zastój czasami z kimś się gada to nie ma rozmowy dopóki nie spojrzy w apke rozpiske albo zadzowni do kogoś żeby cokolwiek o sobie swoim planie itd powiedzieć
5

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30052
albo jakis trener np bedzie mi wmawiał ze mnie prima nie wyszczela a to przeciez nieprawda
albo jak sie nachleje np i nie powiem trenerowi, i chce na kacu trening zrobic to chyba wiadomo ze musze sie ostrzyknac wszystkim co mam zeby ozyc


Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2021-01-03 11:19:37
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870168
Cycuś jak żartujesz, to wstawiaj jakieś emotki, bo ja powoli zaczynam się bać...


Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2021-01-03 11:24:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35003 Napisanych postów 89908 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940639
Trener na pewno dobry dla osób zaczynających przygodę z siłownią i dla starających może wtedy obiektywnie spojrzeć na przygotowania i progres zawodnika...dla tych co już ćwiczą kilka lat i np masują X tygodni wydaje mi się zbędny...osobiście lubie kombinować z dietą i treningami sprawdzać co dla mnie/organizmu lepsze przy czym człowiek dużo się uczy...wiadomo różnie bywa ale myślę że czasami trzeba zrobić krok wstecz żeby później zrobić 2 kroki w przód przy czym wyeliminować rzeczy które nam nie służą a jak wiadomo w tym sporcie dużo rzeczy to sprawa indywidualna...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2021-01-03 11:56:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 171 Wiek 44 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1131
Dla poczatkujacego jak najbardziej pozniej jak ktos chce uczy sie i swoje wie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium