SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7386712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
O widzicie to z tym się noe spotkałem. Tez bym na cukier stawiał ale skoro nie to hmm
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Nigdy nic takiego nie poczułem
I też pierwsze słyszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Nie wiem moze jakis odosobniony przypadek jestem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39280
Po MK też nie każdy ma zamułę...ale wielu, w tym ja, ma. Pewnie podobnie tu jest. Wszyscy jesteśmy tacy sami, ale każdy inny

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14855
Zamule po Mk też macie jak bierzecie na noc?
Kiedyś obiło mi się o oczy ze gh od wbicia działa 8 godz, a novorapid 3h, to chyba by wypadało w przypadku brania po treningu wziąć inse do 2 posiłków po treningu.
Btw. Jakie różnice w działaniu zauważyliście między master - prima - dhb ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fakt , po mk lepszy głęboki sen , ale potrafię obudzić się w nocy i objadać się
Porównania między środkami nie mam . Ale master podobnie jak tren na mnie działał , uciążliwe libido i agresja
Primke dopiero co odpaliłem



Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2021-01-08 15:01:49

Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2021-01-08 15:03:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Hejchaczi
Zamule po Mk też macie jak bierzecie na noc?
Kiedyś obiło mi się o oczy ze gh od wbicia działa 8 godz, a novorapid 3h, to chyba by wypadało w przypadku brania po treningu wziąć inse do 2 posiłków po treningu.
Btw. Jakie różnice w działaniu zauważyliście między master - prima - dhb ?


Nie musisz dawać wcale insy do gh tak samo jak gh do insy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14855
A to nie było tak że do igf trzeba było gh i insy, wtedy brakowało insy dla cukru i dlatego podwyższony cukier, do tego niby wrażliwość insulinowa gorsza na gh co dodatkowo obciąża trzustkę, oraz podaz dużej ilości wegli i dlatego się dodaje inse do gh i to najlepiej wtedy kiedy gh ma największe stężenie i największe ilości ww? To czytałem z 2lata temu więc mogło się coś zmienić :s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
To nie jest takie proste. Z jednej strony tak z drugiej nie. Zależy jaki organizm i jak podajesz gh i gh nie psuje wrażliwości jako takiej tylko powoduje ze organizm zaczyna pobierać energię w wiekszej ilości z kwasów tłuszczowych co powoduje podniesienie się cukru co powoduje pogorszenie wrażliwości długofalowo. Co do igf combo z insa podnosi go bardziej ale... tu lwa się grę odgrywa jak podajesz gh temat to głębszej analizy i żeby to dobrze wyjaśnić to mi znaków braknie w jednym poście. Dlatego bic gh może jazdy śle zrozumieć co i dlaczego to już trochę inna bajka chyba ze cię to bardzo ineresuje to napisz do mnie ja mesengerze to Ci się nagram co się dowiedziałem w ostatnie 3 lata na ten temat i jakie mam zdanie może Ci się przyda kiedyś bo pisać eh ;p

Co do tych środków to opisze Ci jak ja to widzę.
Masteron samopoczucie libido cieńsza skóra suchość uzylenie
Tren nabicie uzylenie siła efekt 3D
Prima nabicie efekt 3D super samopoczucie. Ogółem dla mnie połączenie mastera z prima daje super efekt jak na totalnie amatorski poziom lekko mi wystarcza i nie tykam trenu.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-01-08 16:57:05
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
3D skąd to kiedy jak coś mnie ominęło 4K osiaganlne
4

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium