SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7301684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Zawsze lek będzie lepszy niż suplement chodź nie powiem berberyna z 7nutrition świetnie się sprawdza z fajnymi dodatkami w składzie, jeszcze teraz wyszła berberyna HCL z sfd i ALL gdzie cenowo i ilościowo cap wychodzi mega ale jeszcze nie znam kogoś kto próbował bo masz 90cap za 50zl tak że bardzo ekonomicznie wychodzi i na co do apteki to np heparegen wogole na mnie nie dziala a niby taki dobry lek
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Creme
NAC dajecie na czczo czy do posiłków ? Berberyna czy metformina ds więcej korzyści ?



Zmieniony przez - Creme w dniu 2019-11-02 19:04:40


nac na czczo, lepsze wchlanianie, niz z posilkiem
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
ashwagandaaa
i to nie bedzie mialo wiekszego znaczenia, ze za kazdym razem bede wyciagal z lodowki na ok 10min w celu ocieplenia insy, co by nie ladowac jej takiej zimnej?

i czy moze mi ktos tak na chlopski rozum wytlumaczyc jedna rzecz, mianowicie: mowi sie, ze dzieki insie mamy lepsze wykorzystanie jedzenia przez organizm. a ja zadaje pytanie - co za roznica czy zrobi to syntetyczna podana z zewnatrz, czy naturalna wytworzona przez trzustke...?


Niczym sie nie rozni. Bijesz zimna inse po ch** chcesz ja grzac?

Inse podajesz z zewnątrz z roznych powodow jedne z nich to to ze organizm nie produkuje tyle ioe podajesz i np 2 przyklad to nie chcesz meczyc trzustki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
No ja właśnie myślałem o tym stacku z 7 jak to dawkujesz ? NAC 1g na czcxo jak profilaktycznie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
dmq92
ashwagandaaa
i to nie bedzie mialo wiekszego znaczenia, ze za kazdym razem bede wyciagal z lodowki na ok 10min w celu ocieplenia insy, co by nie ladowac jej takiej zimnej?

i czy moze mi ktos tak na chlopski rozum wytlumaczyc jedna rzecz, mianowicie: mowi sie, ze dzieki insie mamy lepsze wykorzystanie jedzenia przez organizm. a ja zadaje pytanie - co za roznica czy zrobi to syntetyczna podana z zewnatrz, czy naturalna wytworzona przez trzustke...?


Niczym sie nie rozni. Bijesz zimna inse po ch** chcesz ja grzac?

Inse podajesz z zewnątrz z roznych powodow jedne z nich to to ze organizm nie produkuje tyle ioe podajesz i np 2 przyklad to nie chcesz meczyc trzustki.


a bo sie naczytalem, ze zimna szczycie i boli tak jak zimne hcg, a ze nie znosze podawac zimnego hcg prosto z lodowki no to pomyslalem, ze to samo zrobie z insa skoro tak pisza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Creme
NAC 1g na czcxo jak profilaktycznie ?


tak, 1-1.5g nacu na czczo profilaktycznie sie sprawdzi
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
czellista
Creme
NAC dajecie na czczo czy do posiłków ? Berberyna czy metformina ds więcej korzyści ?




Zmieniony przez - Creme w dniu 2019-11-02 19:04:40


nac na czczo, lepsze wchlanianie, niz z posilkiem


A po co obciążać żoładek tab najlepiej po posiłku, co się ma wchłonąć to się wchłonie
Ja daje 3x dzinnie 600 fosfolipidow bo mam taniutko , jak by nie cena to bym nie dawał do tego 2x nac po.1.5g , 1x.hepa merz 3000 na noc i 2x.dzinnie łyżeczka ostropest i 50 tab urcosam 2x dsinnie zjadłem ale to odstawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
ashwagandaaa
dmq92
ashwagandaaa
i to nie bedzie mialo wiekszego znaczenia, ze za kazdym razem bede wyciagal z lodowki na ok 10min w celu ocieplenia insy, co by nie ladowac jej takiej zimnej?

i czy moze mi ktos tak na chlopski rozum wytlumaczyc jedna rzecz, mianowicie: mowi sie, ze dzieki insie mamy lepsze wykorzystanie jedzenia przez organizm. a ja zadaje pytanie - co za roznica czy zrobi to syntetyczna podana z zewnatrz, czy naturalna wytworzona przez trzustke...?


Niczym sie nie rozni. Bijesz zimna inse po ch** chcesz ja grzac?

Inse podajesz z zewnątrz z roznych powodow jedne z nich to to ze organizm nie produkuje tyle ioe podajesz i np 2 przyklad to nie chcesz meczyc trzustki.


a bo sie naczytalem, ze zimna szczycie i boli tak jak zimne hcg, a ze nie znosze podawac zimnego hcg prosto z lodowki no to pomyslalem, ze to samo zrobie z insa skoro tak pisza


od kiedy hcg jest bolesne ? Jeszcze nie spotkałem się z takim przypadkiem.. chyba wyjątkowo delikatny jesteś
bij jak chłopaki piszą prosto z lodówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
nosz kurde mega szczypie i boli zimne hcg, wrecz nie idzie tego wbic, a w temp pokojowej wchodzi jak efka, czyli w ogole nic nie czuc i dobra, moge byc wyjatkowo delikatny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Ketchup123
czellista
Creme
NAC dajecie na czczo czy do posiłków ? Berberyna czy metformina ds więcej korzyści ?





Zmieniony przez - Creme w dniu 2019-11-02 19:04:40


nac na czczo, lepsze wchlanianie, niz z posilkiem


A po co obciążać żoładek tab najlepiej po posiłku, co się ma wchłonąć to się wchłonie
Ja daje 3x dzinnie 600 fosfolipidow bo mam taniutko , jak by nie cena to bym nie dawał do tego 2x nac po.1.5g , 1x.hepa merz 3000 na noc i 2x.dzinnie łyżeczka ostropest i 50 tab urcosam 2x dsinnie zjadłem ale to odstawiam


3g nacu dziennie to duzo. poszukaj sobie info nt mozliwosci uszkodzenia jelita grubego od dawek wiekszych niz 2g dziennie. w ogole nac powinien byc stosowany cyklicznie, a nie caly rok.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium