SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
F1.08
Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na siwiejące włosy? Pełno jest wynalazków na łysienie, a niewiele na siwe włosy. Coś wam się obiło o uszy?

Nie ma.
Z. Początkiem jak miałem 20 lat to pojawiły się pierwsze siwe. Przez lata były farby. Ale nie będę się farbować do 60 tki bo jak to później będzie posiwiales w jedną noc?
Dziś na rynku są odsiwiacze, takie jak do brody które są przycinane od nitki.
Może tego spróbuj.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
lodzianin1
Jak zaczynałem ćwiczyć z saa to mialem może z 200 włosów na klatce/brzuchu to teraz u mnie z 1 dziurki wyrasta chyba krzak %



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2024-01-27 03:45:40


Przed saa myslalem ze poprostu wlosy rosną szybciej i dłuższe a nie że się tworzą nowe cebulki. Dziwna sprawa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
Ja tam wyglądam jak goryl niedosc że naturalnie byłem zarośnięty dość obficie to teraz to na barkach plecach wszędzie rosną:) dobrze że ma mi kto plecy golić

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 631 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72973
modlic
flex1976
Można zafarbować na rudo

Nie, bo rudy nie ma przyjaciół.

A łysy kiedyś mógł być rudy ;)
1

Zyj,a nie istniej!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Trzeba niektóre rzeczy zaakceptować
. Tak jak z łysieniem, siwieniem, zmarszczkami . Baby z tym walczą jak nałożą farbę na włosy to jeszcze ok , ale jak zaczynają walczyć po 50 tce że zmarszczkami to niewiele daje, czasami skutek odwrotny i wyglądają ochydnie . Nie mówię już o tak zwanch szpachlach na gębie.


Zmieniony przez - colin2000 w dniu 2024-01-27 09:20:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 389 Napisanych postów 118 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1883
Co do golenia pleców czy barków polecam elektryczna maszynkę z rączka Bodygroom Series 5000 I tu rada takie 1-2 tygodniowe plecy bez golenia zrobicie w 5min Jak zarośnięte mocno to lepiej najpierw jak ktoś ogoli maszynka do włosów na zero i dopiero Bodygroom lecicie Jak nie doprowadzicie do zarosniecia będzie pięknie i wygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5732
Testoreron
Co do włosów. Zawsze mi się wydawało że z jednego miejsca, jednej dziurki wyrasta jeden włos. Od kiedy jestem na cyklu i klata i bebzon zaczął obrastać to z jednej dziurki widać że wyrastają po dwa włosy.


Chyba z cebulki, a nie dziurki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Uriel_
Co do golenia pleców czy barków polecam elektryczna maszynkę z rączka Bodygroom Series 5000 I tu rada takie 1-2 tygodniowe plecy bez golenia zrobicie w 5min Jak zarośnięte mocno to lepiej najpierw jak ktoś ogoli maszynka do włosów na zero i dopiero Bodygroom lecicie Jak nie doprowadzicie do zarosniecia będzie pięknie i wygodnie


Po takim goleniu chyba szybko rosną ?
Wydaje mi się że po kremach do depilacji jest efekt który się utrzymuje dłużej

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699699
Ja tam golę philipsem całe ciało raz w tygodniu . Czas ok 15 minut . Tak od lat lecę i git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 55 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4798
Cześć, chciałbym poznać Waszą opinię na temat L karnityny iniekcyjnej. Dawkowanie wg. Producenta to 200 mg na 25 kg wagi. Czy warta jest uwagi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium