SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7424534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Aż sprawdzę mam to gdzieś jeszcze zachomikowane chyba HaH . Dzięki za patent

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
smaku MSM i tak już chyba nie pogorszy, więc zaryzykuję , tylko pytanie czy coś ktoś sprawdzał z tych wymienionych UNS, #RAW, Revange i Forest Vitamin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
kabo9
smaku MSM i tak już chyba nie pogorszy, więc zaryzykuję , tylko pytanie czy coś ktoś sprawdzał z tych wymienionych UNS, #RAW, Revange i Forest Vitamin




A co za roznica,moze jedynie w cenie.
Bo raczej walkow NAC nie ma.
A dziala u mnie podstawa w suplementacji dla calej rodziny

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
P.S nie wiem z czego masz msm , ale jak dla
Mnie to bez porównania w smaku Haha
Msm wypada jak delicje przy nac
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
snara
kabo9
smaku MSM i tak już chyba nie pogorszy, więc zaryzykuję , tylko pytanie czy coś ktoś sprawdzał z tych wymienionych UNS, #RAW, Revange i Forest Vitamin




A co za roznica,moze jedynie w cenie.
Bo raczej walkow NAC nie ma.
A dziala u mnie podstawa w suplementacji dla calej rodziny


no różnica jest, bo po niektórych NAC nie poprawiają się badania i było o tym mówione w tym temacie, a sypanie dla sypania mnie nie interesuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Forest Vitamin ma dobry nac. Z resztą nie tylko nac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
kabo9
snara
kabo9
smaku MSM i tak już chyba nie pogorszy, więc zaryzykuję , tylko pytanie czy coś ktoś sprawdzał z tych wymienionych UNS, #RAW, Revange i Forest Vitamin




A co za roznica,moze jedynie w cenie.
Bo raczej walkow NAC nie ma.
A dziala u mnie podstawa w suplementacji dla calej rodziny


no różnica jest, bo po niektórych NAC nie poprawiają się badania i było o tym mówione w tym temacie, a sypanie dla sypania mnie nie interesuje


O jakich badaniach mowisz i na co ma pomagac

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Pewnie chodzi o wątrobę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
kabo9
dokładnie, chodzi o enzymy wątrobowe


Ja nie stosuje na watrobe a bardziej na wiele innych zastosowan.
Na watrobe to bralo sie heparegen

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium