SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
Ja właśnie wychodzę z redukcji na Mencie 75eod i również zamierzam dodać NPP bądź DD. Test jako baza oczywiście. N.rapid po treningu. I trzeba będzie odłożyć na GH pieniążki. Przynajmniej dychę dziennie chińczyka. Nic mnie tak nie porobiło jak Ment. I nie jest to juz placebo tylko realny progres i 10kg do przodu. Siłowo bajka.
2

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
Psycho Dad
parej
Jak się czujecie po NPP chodzi o samopoczucie psychiczne, zakładając że kontrolujecie prolaktynę oczywiście.


Bez różnicy, tak jakbym jechał na samym teście.


ja mam identyko a z prolka nigdy nie mialem problemow na npp/dd ale dd mnie jakos tak bardziej 'zamula'

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
przerobiłem na wielu osobach i u mnie doskonale się sprawdza jak E2 mam w sensownych ryzach to PRL bardzo mało ciągnie w górę na cyklu gdzie szło 200 deko o 200/300 trena co 2 dni 0.5 mg cabaseru raz na 3-4 tyg i prolka w środku widełek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28140
Dawno mnie nie bylo podrzuc ktos haslo do spamu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105920
Siewca Wiatru
Ja właśnie wychodzę z redukcji na Mencie 75eod i również zamierzam dodać NPP bądź DD. Test jako baza oczywiście. N.rapid po treningu. I trzeba będzie odłożyć na GH pieniążki. Przynajmniej dychę dziennie chińczyka. Nic mnie tak nie porobiło jak Ment. I nie jest to juz placebo tylko realny progres i 10kg do przodu. Siłowo bajka.


flakon na tydzien dobrze rozumiem? Ile IA u Ciebie szło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
Siewca Wiatru
Ja właśnie wychodzę z redukcji na Mencie 75eod i również zamierzam dodać NPP bądź DD. Test jako baza oczywiście. N.rapid po treningu. I trzeba będzie odłożyć na GH pieniążki. Przynajmniej dychę dziennie chińczyka. Nic mnie tak nie porobiło jak Ment. I nie jest to juz placebo tylko realny progres i 10kg do przodu. Siłowo bajka.

Kusi mnie ten Ment. Widziałem tu czyjaś relacje z cyklu Ment-Test-DHB. Czy jest ktoś w stanie powiedzieć ze swojego doświadczenia jaki stosunek Test do DHB jest optymalny dla kontroli e2??? Dla Boldka to zwykle 1:0.75mg, a jak sprawa wyglada z DHB?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105920
U mnie dhb bez wpływu na e2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
SięNiePoddawaj
U mnie dhb bez wpływu na e2

A Boldek miał wpływ. Czy nie stosowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
Bo zastanawiam się nad czymś takim po mostku:
1 cykl: Test, DHB, NPP
2 cykl: Test, DHB, Ment?
I niby na forach zachodnich odnotowano wpływ DHB na e2. I tu są dwie opcji: albo to był nie DHB, tylko zwykły Boldek, albo, jak w przypadku z Boldkiem nie na każdego to działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105920
Dawno temu używałem bolda, ale ze względu że robił mi z krwi budyn więcej nie tykam i nie pamiętam czy miał wpływ... wydaje mi się że nie ale nie dam ręki uciąć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium