SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7184575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
No mi też to pomaga, dlatego zapytałem. Zresztą w szpitalu dostawałem przez tydzień końską dawkę IPP z pompy dożylnie i też sobie chwaliłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
Psycho Dad
A jak szkodzą konkretnie? Bo jedyne z czym miałem tu styczność, to chłop, który mi pisał, że ma po 40mg IPP mdłości i słabo się czuje, i ma brać to X miesięcy, a to dopiero kilka dni na tym leku i co dalej.


Ban na Google? Ipp szkodliwosc pierwszy link i masz

To nie jest tylko opinia, ale potwierdzony fakt. Oczywiście lek jak każdy inny stosuje się w jakimś celu, bo nie ma nic lepszego, bo ważniejsze na te chwile jest zaleczenie istniejącego problemu, bo dopiero od konkretnej dawki czy długości stosowania rośnie ilość skutków ubocznych i lekarz to ma pod kontrolą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 806 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9900
Zmieniam schemat bicia HCG. Od teraz co 4 tygodnie 5000ui rozbite na pon-śr-pt po 1666ui podskórnie. Jak w piątek zrobię ostatnią iniekcję to w poniedziałek mogę iść zbadać jak mocno wywaliło mi estro, aby dobrać dawkę exe do zbicia?


Zmieniony przez - LDL w dniu 2022-06-10 20:48:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205426
LDL
Zmieniam schemat bicia HCG. Od teraz co 4 tygodnie 5000ui rozbite na pon-śr-pt po 1666ui podskórnie. Jak w piątek zrobię ostatnią iniekcję to w poniedziałek mogę iść zbadać jak mocno wywaliło mi estro, aby dobrać dawkę exe do zbicia?



Zmieniony przez - LDL w dniu 2022-06-10 20:48:04


Kolejne hcg pójdzie za 4 tygodnie więc badanie nie będzie wiarygodne. Co leci poza hcg?
Najlepiej osobny temat z ankieta działu

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 806 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9900
Prop ed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 943 Napisanych postów 19270 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158530
Ja daje na reflux helicid 20mg ed już od lat i wszystko Ok :)
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205426
LDL
Prop ed.


Temat z ankieta wraz z dawkami itp.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21742 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575813
Psycho Dad
No mi też to pomaga, dlatego zapytałem. Zresztą w szpitalu dostawałem przez tydzień końską dawkę IPP z pompy dożylnie i też sobie chwaliłem.


Działa to się tego trzymasz.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Ryeley Palfi nie żyje...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 575 Napisanych postów 841 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19742
Panowie nie chce oddzielnego tematu zakładać. Jak wygląda obecnie sprawa wyjazdu do Turcji z małą ilością towaru na własny użytek? Bo różne zdania słyszałem na ten temat odnośnie Turcji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Wiecej