SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
ziki2000
Ktoś miał ból w okolicy łokcia ale część wewnętrzna ręki ?
Biorę olfen uno ale coś słabo pomaga
Ból co jakiś czas taki jakby impulsywny tzn boli przestaje itd


Olfen,naklofen inj najlepiej szybsze dzialanie.Tab maja raczej bardziej dzialanie terapeutyczne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
ziki2000
colin2000
Ja do TRT i na bombie dodaje 25mg DHEA.


Czujesz różnicę jak dodajesz , a jak nie dodawałeś ??


Dołączam się do pytania bo myślę dodać DHEA do suplementacji

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Testoreron
koles08
Mial ktoś z was tak że po zmianie z propa na długi test i zejściu z 270mg/tydz na mostek 125mg tydz wysypało was syfami ?


Wysokie estro najczęściej jest powodem syfów ale w twoim wypadku to pewnie wachania hormonów. Po chwili powinno się ustabilizować. Ciekaw jestem jaki jest poziom testa na takim 125/tydz.



125 tyg umnie wynik byl gorne widly ~850
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Pany zmiana krótkiego mastera na długi przebiega bez zmian ? Nie walić jakiegoś fronta z uwagi na dziurę ktora będzie po krótkim a zanim długi się rozkręci ? Mam jeszcze kilka wiali długiego a krótki mi się kończy i stąd pytanie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5498 Napisanych postów 16344 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328216
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Przejdź normalnie na docelowe dawki. Kiedyś były bardzo popularne fronty, ładowania itp, ale po wypróbowaniu różnych metod, płynne przejście z estru na estr nie powodowało żadnych wyczuwalnych różnic.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
skint73
Przejdź normalnie na docelowe dawki. Kiedyś były bardzo popularne fronty, ładowania itp, ale po wypróbowaniu różnych metod, płynne przejście z estru na estr nie powodowało żadnych wyczuwalnych różnic.


Wiesz myślę na logikę Kowalskiego . Skoro krótki działa jakiś tydzień a długi rozkręca się do 3-4 tyg to stąd pytanie bo zostaje jakie dwa tyg ze znikomym poziomem we krwi ale spoko zrobię jak piszecie .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Może to kwestia odczuc ale działa przecież od razu , nie czeka w organizmie parę tyg.zeby się "odpalić"


Zmieniony przez - wincol w dniu 2023-09-28 11:45:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
wincol
Może to kwestia odczuc ale działa przecież od razu , nie czeka w organizmie parę tyg.zeby się "odpalić"



Zmieniony przez - wincol w dniu 2023-09-28 11:45:12


Ja tego nie wymyśliłem czyli " odpalania się " długich estrów bo wtedy skąd opinia o boldzie że zaczyna działać po 6 tyg....deka po 4 itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39810
Ja tam długiego mastera zacząłem czuć już po tygodniu jeśli chodzi o samopoczucie ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium