SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7447540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44260
tacim1
lodzianin1 dziękują za informację nie moge tam napisać bo muszę przeczytać 150 tematów ;) możesz mi na PW skrobnąć jakie są polecane firmy ?.


Andro, Vertex, IONS, Panax. Monster też podobno dobry.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 32 lat Na forum 304 dni Przeczytanych tematów 624
Dzień dobry,

Tutaj się zapytam, gdyż w innym dziale nie mam minimalnej ilości postów. Cabaser Androchem działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48
Psycho Dad
tacim1
lodzianin1 dziękują za informację nie moge tam napisać bo muszę przeczytać 150 tematów ;) możesz mi na PW skrobnąć jakie są polecane firmy ?.


Andro, Vertex, IONS, Panax. Monster też podobno dobry.

Dzięki wielkie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 32 lat Na forum 304 dni Przeczytanych tematów 624
lodzianin1
.223 Remington
Dobry wieczór,

czy mogę CJC-1295 DAC lecieć razem z HCG schematem poniedziałek, środa oraz piątek zamiast e5d? Jeśli tak to jaką dawkę polecacie na iniekcje? Po jakim czasie w zbadać HGH oraz IGF-1?

Może inaczej. Jaka Waszym zdaniem powinna być tygodniowa dawka CJC-1295 DAC?




Zmieniony przez - .223 Remington w dniu 2023-10-19 20:59:26


Razem z hcg to znaczy ?Na pewno bym.nie mieszał tego razem chociaż nie wiem czy tutaj mogą zachodzić jakieś "intereakcje"
Hcg lecisz wg swojego schematu a cjc z dac to takie ogólne dawkowanie to 500 co 4-5 dni


Ok, skoro polecasz 700 mcg tygodniowo to zacznę poniedziałek, środa, piątek po 250 mcg, czyli 750 week.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 166 Napisanych postów 588 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11323
.223 Remington
Dzień dobry,

Tutaj się zapytam, gdyż w innym dziale nie mam minimalnej ilości postów. Cabaser Androchem działa?

Apteka zawsze lepiej. Ale, tak, działa.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 679 Napisanych postów 1617 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26653
Androchem śmiało.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 166 Napisanych postów 588 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11323
Panowie, czy możliwe że przy 175mg/tyg mam wynik testosteronu 29nmol/l (8-30 normy labu)? Badanie robione przy okazji badań profilu lipidowego na 4j dzień po strzale teścia.
Chciałem podziękować o doradztwo w temacie wałki z cholesterolem. Wyniki wch** mocno się poprawiły za miesiąc.
Może warto delikatnie podbić teścia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Oczywiscie, wynik jak najbardziejn poprawny, szcegolnie jak na 4 dini po ostatniej iniekcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
.223 Remington
Dzień dobry,

Tutaj się zapytam, gdyż w innym dziale nie mam minimalnej ilości postów. Cabaser Androchem działa?


Tak, smiga jak nalezy, natomiast koniecznie wez pod uwage stezenie, poniewaz Androchem posiada w tabletece 0,5mg, a apteczny Dostinex ma 1mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 166 Napisanych postów 588 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11323
Do porównania




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium