SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7411813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
kabo9
patryk173
Taki sam jak mój

Dmq mój tak samo ale mimo wszystko za dużo za każdym razem


ja już mam 3 i żaden nie mierzy tak jak w labie
contour plus one odbierany w siedzibie ascensia, a nie wyebka z alledrogo
pomiary z wtorku
przed wejściem do labu 109
po wyjściu 108
wynik z labu z żyły 91,2!!!!
a miał tak zayebiście mierzyć, podają że rozbieżność 7% max


a pisalem jakis czas temu, ze te urzadzenia sa praktycznie nic nie warte, to zostalem prawie zlinczowany hahaha. wystarczy zaglebic sie w temat tych urzadzen, na jakiej zasadzie dzialaja, ile maja zmiennych i poczytac troche badan, by wyciagac jeden wniosek - kosz na smieci.
3

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
W większości przypadków medyczny sprzęt musi być renomowanej firmy.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
czellista
kabo9
patryk173
Taki sam jak mój

Dmq mój tak samo ale mimo wszystko za dużo za każdym razem


ja już mam 3 i żaden nie mierzy tak jak w labie
contour plus one odbierany w siedzibie ascensia, a nie wyebka z alledrogo
pomiary z wtorku
przed wejściem do labu 109
po wyjściu 108
wynik z labu z żyły 91,2!!!!
a miał tak zayebiście mierzyć, podają że rozbieżność 7% max


a pisalem jakis czas temu, ze te urzadzenia sa praktycznie nic nie warte, to zostalem prawie zlinczowany hahaha. wystarczy zaglebic sie w temat tych urzadzen, na jakiej zasadzie dzialaja, ile maja zmiennych i poczytac troche badan, by wyciagac jeden wniosek - kosz na smieci.



Nie no bez jaj używa tego masa chorych osób i jakoś dają radę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3929
No to już sam nie wiem. Z apteki za 2-3 paki nie wezmę, jak to ma tak działać, a te z allegro za mniej niż 100, niby nie kasa, ale 5kg mięsa na ziemi też nie leży :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Mi tez to, ze wynik niby z doopy jest nie daje spokoju. Przeciez slin chorzy biora zaleznie od wskazan, a wahniecia o 20 oczek to juz jest roznica w dawce.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5421 Napisanych postów 15444 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388589
a ile taki cukrzyk ma jednostek na pomiarze, zeby wiedziec, ze przybic inse?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ja juz pare lat temu szczesliwie prace w domach opieki odpuscilem. W piterku od sprzetu maja tebelke. 0d kilkudziesiaéciu do kilkuset glukoze i obok ilosc slinu. Ale czy skok jest co dwadziescia glukozy czy piecdziesiat to nie pamietam. Wiem ze dawki u jednej osoby to mialem zroznicowane od 2,5 do 20.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
robertjudi
W większości przypadków medyczny sprzęt musi być renomowanej firmy.


Renomowanej bo muszą napędzać sprzedaż drogich urządzeń ,tanie też można kupić dobre a w większość przypadków płacisz za markę a marka musi smarować lekarzom aby ją promowali ,tak samo jak z lekami pamiętam lata wstecz jak ecomer(olej z wątroby rekina) był mega drogi i babcie w aptece chciały co innego to było zawsze ale to jest oryginalny produkt
Tak samo jest do teraz z lekami i sprzętem ,jedyne co się zmieniła to ustawa że muszą ci powiedzieć o zamiennikach
Lekarze aptekarze w większości to najgorszy sort ludzi bo żerują na ludzkiej biedzie
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Pl , to jest chyba najwiecej aptek w eu .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium