SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7274896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 183 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4179
Ma tu ktoś chondropatie rzepki? Wyszło mi na rezonansie. Kwas hialuronowy wbity i leciał structum 500mg przez 3 miesiące + po wakacjach znów powtórze kuracje. Ogólnie jest dużo lepiej. Poczytałem o ćwiczeniach, rolowaniu, rozbijaniu - wszystko wprowadziłem w życie. Pytanie co jeszcze mogę zrobić - bpc157 inj w okolice kolana mają sens w tym przypadku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10180
Polskikoks
krisking12
Pany, widzicie sens w mikrodawkach npp/ deki na masie?

W UK coraz bardziej popularne jest połączenie np. 300-350 test + 100 npp / week ale czy takie małe dawki dadzą wogole profity?


Swój pierwszy kontakt z czymkolwiek z SAA poza testem miałem właśnie na podobnych, nieco większych dawkach.
400 test + 200 npp ew przez 12 tygodni i zrobiłem na tym bardzo solidną masę. Oczywiście dieta, trening i sen były wtedy dopięte na 100%


Sam szykuje się od sierpnia na dorzucenie NPP 25 mg ed, ale zastanawiam się czy poza prolaktyną cokolwiek poczuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
Działać coś tam będzie bo nie ma czegoś takiego że odpala się od dawki np.200mg czy 250mg week tylko pozostaje kwestia odczucia tej dawki w oczekiwanych efektach .. IMO za mało zeby warto było tyle bic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10180
To prop i NPP 37,5mg + 37,5 ed? Chcę wykorzystać cały potencjał tej dawki teścia i pod tym kątem staram się ustalić dawki innych sterydów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
Kurva sog !!!! Zaraz będzie trzeba kupować pompy insulinowe aby wtłoczyć 21.234 mg enana
Ja na stare lata zszedłem z.dswkami w dół ale kupuje pomkpi 2/3 ml I z godnie z sąsiada nie marnowania miejsca bije cale%kiedy szly piątki %a tu za max rok igła od insulinowki będzie nakręcana na kompresor aby z igły sok wytłoczyć
13.38 iniekcja aby było rowno 2.5 dnia
Zdrówka i więcej luzu
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Koledze LDL już dawno LDL zaszkodził i powinien się zatroszczyć o zwiększenie HDL, bo widać zakrzepica już w ostatnim stadium, krew słabo się tłoczy do mózgu i każdy kolejny post jest coraz to głupszy
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 304 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
A co się dziwić ze ludzie wynyslaja z tymi dawkami jak co chwilę jakiś trener mówi że on i jego zawodnicy małe dawki lecą, że jak na małych dawkach nie zrobisz formy to doping nie jest dla ciebie, ze wcześniej brał 3g towaru, a teraz na mostku ma dużo lepsze przyrosty niz kiedyś
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151005
malydzik96
Ma tu ktoś chondropatie rzepki? Wyszło mi na rezonansie. Kwas hialuronowy wbity i leciał structum 500mg przez 3 miesiące + po wakacjach znów powtórze kuracje. Ogólnie jest dużo lepiej. Poczytałem o ćwiczeniach, rolowaniu, rozbijaniu - wszystko wprowadziłem w życie. Pytanie co jeszcze mogę zrobić - bpc157 inj w okolice kolana mają sens w tym przypadku?


Kwas to placebo. Blokady sterydowe też. Kolagen dostawowo też. PRP 50/50, na jednych działa u innych placebo - to tyle z rzeczy, które "zazwyczaj" się wstrzykuje w tym przypadku.
Połącz właśnie Structum (siarczan chondroityny) + glukozamina + wit C + MSM + galaretka (kolagen) z typowej suplementacji pod to, ale nie oczekuj cudów. Jeśli jesteś na towarze to ostaryna + mini dosing deki. Z innych ważnych kwestii dieta - antyzapalnie - i to raczej najtrudniejsze i najwazniejsze długofalowo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium