SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
Kto jak walczy z tym odcięciem apetytu/trawienia na trenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Każdy z was miał problem z apetytem na trenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
Kiedyś nie miałem teraz już za każdym razem dlatego środek już w odstawkę jak coś to wrzucam menta .przesadzilem na własne życzenie szedł z 10 miesięcy długi tren 200 mg co 2 dni czasami nawet i pod 300 bo miałem taką zasadę że nie zostawiam wolnego miejsca w strzykawce ,było wszystko ideolo do pewnego dnia jak się obudziłem i wszystko w gardle stało z 2 miechy do siebie wracałem .każde podejście teraz kończy się tak samo jedyne co poleciałem kilka tyg na krótkim jakieś 30mg co 2 dni i było ok większe dawki blok na żarcie od max 2 tyg
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
prz1993
Nie wrzuca się trenu na masie.


A np jako dodatek tren E na masie w dawce powiedzmy 200mg ew ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Testoreron
Gdzieś mi się obiła o uszy teoria z tym że lepiej działa tren gdy test nie jest wysoko. Poszukam tego zaraz


U mnie libido lepsze jak daje testa wiecej albo przynajmniej na równi, jak dałem wiecej trena to libido słabsze i agresja większa

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
No u mnie to już drugie za ostatnie półtora roku podejście do krótkiego trenu. Za pierwszym razem (próba + rekompozycja) było 50mg e0d po kilku tygodniach kwiatki się zaczęły. Ratowałem się probiotykami oraz DygeZyme (enzymy, o typowo sportowym składzie). Jakos tam mi poszło.
Teraz po konsultacji z łodzianinem dałem 30mg ed. I prewencyjnie zacząłem probiotyki stosować, glutaminę oraz ten sam DygeZyme. Zobaczymy ile się da pociągnąć.
Flora i tak poszła się je…ć, ale już się znormalizowało wszystko (podobno udalo się bakteriom się skolonizować). Stabilny stolec i takie tam. Ale odnośnie apetytu to kicha, ciągnie na śmieciowe żarcie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
Ostatnio kurczaka gotowałem w 4ch postaciach, krewetki w dwóch a rybę w trzech XD A i rak muszę medytować nad tym jedzeniem, aż wcisnę. Dobrze że chociaż trawienie idzie dobrze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
Przeszkadza środek to się odstawia nie kombinuje na siłę, nie rozumiem takiego podejścia, co by nie robił, jak coś zaburza apetyt, trawienie to progresu nie bedzie
4

Brak podpisu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium