SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7274720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
konar128
Wojmir28
konar128
KLAJTA
Przy przejsciu z diety tłuszczowej na ww, o jakiej porze najlepiej dodać ww:
- przed treningiem
- po treningu
- podzielić przed i po
- czy nie ma znaczenia
Trening zazwyczaj mam koło 18-19.



Dałbym na star po treningu bo wtedy na pewno nie pójdą w samarę ;)


calories in -> calories out akurat w przypadku samary nie ma to znaczenia.


Już nie chodzi nawet o bilans, bo nie każdy( a nawet 99% tego nie robi) nie liczy to po zjedzeniu węgli będzie za chwile znowu głodny i będzie go ssało dalej na węgle. Dlatego dużo lepiej zjeść po treningu szczególnie jak trenuje wieczorem. Mniejsza szansa, że zaje a kto po 2 tygodniach bez węgli nie zrobił dobrego cheata to nie będzie wiedział co mam na myśli ;)


Ale teorie omg. O to nie prosil.

Nie ma znaczenua kiedy doda, najlepiej wtedy kiedy mu wygodnie. Nikt mu nie karze jesc samych ww zeby go ssalo potem ch** wie jak mocno. Woecej fatu w posilku i sprawa zalatwiona. Klajta tu by trzeba byli to lepiej zaolanowac a za malo wiem o twojej misce teraz i jak ma wygladac wyjscie od razu na olus czy jak i wdtedy mozna to razem z fatem dobrze rozplanowac.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
konar128
Wojmir28
konar128
KLAJTA
Przy przejsciu z diety tłuszczowej na ww, o jakiej porze najlepiej dodać ww:
- przed treningiem
- po treningu
- podzielić przed i po
- czy nie ma znaczenia
Trening zazwyczaj mam koło 18-19.



Dałbym na star po treningu bo wtedy na pewno nie pójdą w samarę ;)


calories in -> calories out akurat w przypadku samary nie ma to znaczenia.


Już nie chodzi nawet o bilans, bo nie każdy( a nawet 99% tego nie robi) nie liczy to po zjedzeniu węgli będzie za chwile znowu głodny i będzie go ssało dalej na węgle. Dlatego dużo lepiej zjeść po treningu szczególnie jak trenuje wieczorem. Mniejsza szansa, że zaje a kto po 2 tygodniach bez węgli nie zrobił dobrego cheata to nie będzie wiedział co mam na myśli ;)


Kolejne broscience. Skąd wzięła się ta głupota, że człowiek po jedzeniu jest głodny? Jakie to ma ewolucyjne zastosowanie? Natura stworzyła człowieka po to, żeby jak najwięcej jadł i nic innego nie robił, więc jak nie jemy to jesteśmy syci, a jak jemy to jesteśmy głodni.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22276 Napisanych postów 32781 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402485
Węgle węglom nie równe. Zawsze można wybrać takie o niskiej/niższej gęstości energetycznej, objętościowo będzie tego więcej i łatwiej o uczucie sytości.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Leci ktoś tutaj tego trena aceta z andro aktualnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ketchup
Ale ty z tymi trenami fisiujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Lux1980
Ketchup
Ale ty z tymi trenami fisiujesz

Bo jestem ciekaw kogoś kto to też bije , bo wiesz jak przychodzisz z towaru na mocny towar innej firmy i potem spowrotem to to ten slabszy od razu czujesz albo sobie wkrecam heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34918 Napisanych postów 89861 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
pawel82
Wkręcasz sobie pewnie ze względu na ten kolor trenu...

Z tym że bilem najpierw andro przez 3 miechy i przeszedłem na 2 butle na innego no i teraz wróciłem na ZHCP k***ica ogromna maszyna treningu 6x w tyg spanie po 2h po nocce na trening kardio po 50 min 7x w tyg , nie do zaniechania , na andro tego nie było no nic zobaczymy teraz po przerwie od andro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388064
jak slabiej czujesz, to proste rozwiazanie - podbij dawke
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No to na ch** zmieniasz nie rozumiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium