SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Stary19
Przy dużych dawkach gh pomogło mi rozbijanie na kilka dawek, tylko chwile miałem drętwienie, które później ustało. Przy 5iu nie ma problemu


Duże to jakie to ?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
To wole się przemęczyć chyba bo ja i tak wstawalbym nawet gdyby mnie to drętwienie nie budziło bo zazwyczaj pije/sikam itd


Ciekawe tylko czy to ustąpi bo ja gh już raczej nie planuje odstawiać, więc pytanie czy to "przemęczyć się" to będzie chwilowe czy nie


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2022-12-14 14:42:19
2

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Męczennikiem zostaniesz i znowu będziesz nam tutaj szpanował
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
1

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 334 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10710
krzykacz
Stary19
Przy dużych dawkach gh pomogło mi rozbijanie na kilka dawek, tylko chwile miałem drętwienie, które później ustało. Przy 5iu nie ma problemu


Duże to jakie to ?


10iu - dla mnie duże i tylko w pewnym okresie - poza tym na razie taka dawka finansowo i sylwetkowo mi niepotrzebna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
U mnie rozkład dawek zawsze wyglądał/wygląda tak

4-5iu - 1x
6iu - 2x 3iu albo jak się zapominałem to na raz
8iu 2x 4iu
9iu 3x 3iu
10iu 2x 5iu

Pro bb dzielą i na 6x gdzie.. ja mam pena geno na tydzień oni zużywają go w 1 dzień
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Zależy jeszcze jako Pen bo są 36 ui I ten mniejszy zdaje się 12 ui.
Ronnie zdaje się leciał całego pena 36 ui dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Duża lotka
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
W zasadzie Pen jest ten sam
Ampułka wymienna jest inna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
krzykacz
MANIEK 80
Panowie robił ktoś odblok według dr alicji.? Ona niby nie preferuje większych dawek hcg niż 500iu i do tego brane razem z clomidem i mówiła że jest w stanie odblokować gościa w 2 tygodnie...trochę to dla mnie inny schemat niż zawsze. Zresztą ten lekarz u Dziadzi też mówił że hcg razem z clomem


My tak ogólnie na swoim poziomie całego h... wiemy o prawdziwym-zawodowym dopingu, podstawy podstaw klepiemy ciągle te same schematy.
Rodchenkov opracował, stestował i z powodzeniem wprowadził i prowadził sportowców z większości dyscyplin na poziomie IO/świata/eu itp... schematami o których większość nigdy nie usłyszy a jednak medale z imprez sypały się do wora bez wpadek na kontrolach (m.in. mój kolega z basenowej dyscypliny na imprezie world) a do jego kieszeni gigantyczne kworty €/$.. Co do wspomnianego clomidu - podawał go przez cały cykl wspomagania saa/przygotowań przez co sportowiec omijał blok i notował jeszcze lepsze osiągi przy optymalnie niskich ale już skutecznych dawkach. Opracował schematy podawania saa niewykrywalne w testach, i wiele innych ciekawych spraw.


No ciekawy jestem ich schematów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium