SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7432862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29689 Napisanych postów 63050 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 903039
Bije tylko w uda od lat od góry do dołu.wygoda i 9gromny teren do bicia.
W zależności od środka boli lub nie.

Z początku trochę przywykną i będzie lepiej ale mnie no krótkie estry bolą zawsze.dlugie raczej nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44260
Oczywo
W_ojtek23
Panowie zacząłem bić szoty w czwórki, macie tak, że po iniekcji czworoglowy jest przez 2-3 dni bolący, uczucie jakby były domsy/ zakwasy/ naciągnięty mięsień ? Przyzwyczai się mięsień ?

Kiedyś biłem po udach 2-3 miesiące, mięśnie nigdy się nie przyzwyczaiły, dodatkowo co chwilę trafiałem w jakiś nerw i bolało potwornie (samo wbicie igły). Nie polecam ud :D


Też od 4 lat walę tylko uda. Nic mnie nigdy nie boli, jedynie raz trafiłem ujowe T400, no i enan mnie boli z 2 dni (każdy lab), cypio o dziwo nie (każdy lab), choć to prawie to samo, więc kwestia indywidualna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4985 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93205
Wcześniej w poślad szły te same środki i praktycznie nigdy nie było problemów, chyba że coś gorzej szot wyszedł to pobolało max 1 dzień. Teraz poszedł jeden szot w lewo udo test enan, w drugie NPP i od 2 dni ciężko chodzić tak czwórki obolałe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14859
Jakieś mniej bądź bardziej widoczne beneficyty będą zmieniając incj z pon, śr,pt na e2d? Przy długich estrach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
Czy melanotan można brać cały czas tzn miesiącami ? Bo moja zauważyła ze fajnie jej reguluje cukier i chęci na słodkie
A tak szukam badań co do długotrwałego brania i nic nie widzę :\

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16208 Napisanych postów 18128 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196746
Ja bije barki, najszersze, uda insulinowką i pięknie wchodzi. Tylko, że ja nie wbijam mniej niż 1ml jednorazowo. Wolę nawet codziennie wbijać ale mniejsze ilości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
Najgorzej wbijać tam gdzie zrostu bo widzę ze wolniej koks się wchłania i ryzyko stanów zapalnych
Tak widzę z mojej praktyki

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39294
ziki2000
Czy melanotan można brać cały czas tzn miesiącami ? Bo moja zauważyła ze fajnie jej reguluje cukier i chęci na słodkie
A tak szukam badań co do długotrwałego brania i nic nie widzę :\


Moze zwyczajnie zabija jej apetyt? Ja raz tak sie zalatwilem melka. Za duze dawki i po tygodniu apetyt zjechal o polowe
Czulem sie schorowany. Jesli nie ma apetytu to za duze dawki bierze.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17401
Jak to jest z dawkowaniem T3. Lecimy powoli w górę i teoretycznie dawka docelowa to 75mg. Jakie są często zauważalne skutki uboczne, ze dawka jest za duża?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12301
mrow007
Jak to jest z dawkowaniem T3. Lecimy powoli w górę i teoretycznie dawka docelowa to 75mg. Jakie są często zauważalne skutki uboczne, ze dawka jest za duża?

Czemu taka wysoka dawka docelowa? Większości osób wystarczy 37.5mg do osiągnięcia górnej rangi t3, wybijanie t3 ponad range, żeby przyśpieszyć spalanie fatu to imo zły pomysł.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium