SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7409205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306524
Chciałbym wrócić do biegania, chociażby z racji samopoczucia i pogody..


Ziomek rzucił mi linka do sklepu dla biegaczy, jedziesz, skanują stopę i dobierają buty... Podejrzewam że pomoże to tyle co umarłemu kadzidło, ale jak ktoś ma za dużo siana, to może warto looknac... Linka wrzucać nie wypada...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Mylisz się
Akurat dobór buta to bardzo ważna sprawa.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306524
Ok. Ze specem spamowej aktywności nawet nie będę się spierał
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 296 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4803
dmq92


Co do coli i whisky heh to ja tez uwielbiam tyle ze ja pije 12-15 l płynów dziennie i jak usiądę a ktoś robi mocne drinki to potem 3 dni do tylu bo wale na strzał czesto gęsto, zwykle ze szklanek nie pije bo



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-04-23 11:51:57


12-15l płynów dziennie? To prawie 2 litry na godzinę. Jak Ty to robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Cały bagażnik pepsi kupił to pije te słodziki

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Gmsx
Ok. Ze specem spamowej aktywności nawet nie będę się spierał


Kazdy ma inną stopę, inna wysokość przegubu, inna wagę i kat między stopa a ścięgnem Achillesa. Wiadomo jeśli biegasz 2 x w tygodniu rekreacyjnie to tak tej różnicy nie odczujesz ale jeśli chcesz pobiegać bardziej poważnie to te m niuanse mają przełożenie na obtarcia, nadwyrężania stawów i kontuzje.
Ja obecnie mam złe buty i skurcze w mnie w prawa stopę chwytają. Muszę właśnie sobie dobrać odpowiednie buty.

Z drugiej strony kiedys ludzie biegali w zwykłych trampkach i jakoś żyli haha
Ale myślę ze warto korzystac z nowoczwsnwj wiedzy I mniej sobie szkodzic.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Mam kelezke co jest trenerem kadry naszej biegaczy ,buty podstawa zawsze mówi każdemu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306524
Harold
Gmsx
Ok. Ze specem spamowej aktywności nawet nie będę się spierał


Z drugiej strony kiedys ludzie biegali w zwykłych trampkach i jakoś żyli haha



Czytasz w moich myślach....
Jako natural człowiek biegał w najbardziej wyłachanych najkach, kręcił mega czasy i było wszystko si.... A teraz wymysla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Czy bpc157 i tb500 zda egzamin na zapalenie stawów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 91 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24986
lodzianin1
Mam kelezke co jest trenerem kadry naszej biegaczy ,buty podstawa zawsze mówi każdemu


Zgadzam się z nim w 100%
Grałem w piłkę jako obrońca w kilku klubach, z 15 lat razem lekko. Nigdy żadnych problemów z nogami, stawami oprocz kilku pęknięć, czy złamań kości. Tak już mi te bieganie zostało i jakoś w zeszłym roku stwierdziłem że zamienię sobie buty na takie typu barefoot beż podbicia. Przy pierwszym bieganiu w tych butach z lewej nodze zapalenie rozsciegna podeszwowego a w drugiej spore naderwanie. 2 miesiące przerwy w tym miesiąc nie mogłem chodzić wcale bo się po prostu nie dało.
Także buty i jeszcze raz buty!!
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium